Francúzska proteínová diéta

1. fáza Z3

Prvá fáza všetkých programov proteínovej diéty PRODIETIX je pomenovaná „váhová redukcia“. Uvádza do tzv. ketózy, čo je pre organizmus prirodzený stav, pri ktorom štiepením tukových tkanív vznikajú ketolátky. Tie plnohodnotne nahradia sacharidy, ktoré sú primárnym zdrojom energie človeka. V prvej fáze docháza k najväčšiemu váhovému úbytku. Väčšinou v rozmedzí 50 – 70 % kilogramov zo zákazníkovho cieľa v chudnutí. Ketózu okrem spaľovania tukových zásob sprevádza tiež dobrá až mierne euforická nálada, dostatok energie, pocit nasýtenosti a detoxikácia organizmu. Bežný jedálniček zákazníka je vždy v prvej fáze nahradený kompletne proteínovými jedlami a povolenou zeleninou.

1. fáza programu PRODIETIX Z3 má celkovú dĺžku 21 dní. Zákazník je 4-krát denne proteínové jedlo a povolenú zeleninu. Celkový počet jedál je 84 porcií proteínových jedál.

Podrobný zoznam povolenej zeleniny a vzorový jedálniček nájdete v sekcii: „1.fáza“.

Proteínové jedlá obsahujú pre správne fungovanie organizmu potrebné vitamíny a minerály. Nie je nutné užívať ďalšie suplementy a doplnky stravy. Príprava je nenáročná a rýchla. Neobsahujú prídavné príchute, zákazník si vystačí vo väčšine prípadov iba so shakerom, prípadne mikrovlnou rúrou. Pre správny efekt PRODIETIX programov na chudnutie je nutné dodržanie troch podmienok PRODIETIX proteínovej diéty, teda správny pitný režim, konzumácia povolenej zeleniny a pravidelnosť v jedle. Ďalšie podrobnosti o PRODIETIX proteínovej diéte nájdete v sekcii "O proteínovej diéte".

139,92 € (6,66 €/deň)

Online kalkulačka

Spočítajte si svoj diétny program

žena muž

Problematické partie

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom