Francúzska proteínová diéta

2. fáza M3

Druhá fáza všetkých programov proteínovej diéty PRODIETIX je pomenovaná „stabilizácia“. Organizmus sa stále nachádza v ketóze a začína postupné začleňovanie sacharidov a tukov do jedálnička. V druhej fáze sa váhový úbytok spomalí. Cieľom nie len druhej, ale aj tretej fázy je prevencia jo-jo efektu. Jedno proteínové jedlo denne je nahradené jedným jedlom "normálnym".

2. fáza programu PRODIETIX M3 má celkovú dĺžku 21 dní. Zákazník je 4-krát denne proteínové jedlo, 1-krát denne jedlo "normálne" a povolenú zeleninu. Celkový počet jedál je 84 porcií proteínových jedál.

Podrobný zoznam surovín na prípravu "normálnych" jedál, povolenej zeleniny a vzorový jedálniček nájdete v sekcii: „2.fáza“.

Proteínové jedlá obsahujú pre správne fungovanie organizmu potrebné vitamíny a minerály. Nie je nutné užívať ďalšie suplementy a doplnky stravy. Príprava je nenáročná a rýchla. Neobsahujú prídavné príchute, zákazník si vystačí vo väčšine prípadov iba so shakerom, prípadne mikrovlnou rúrou. Pre správny efekt PRODIETIX programov na chudnutie je nutné dodržanie troch podmienok PRODIETIX proteínovej diéty, teda správny pitný režim, konzumácia povolenej zeleniny a pravidelnosť v jedle. Ďalšie podrobnosti o PRODIETIX proteínovej diéte nájdete v sekcii "O proteínovej diéte".

139,92 € (6,66 €/deň)

Online kalkulačka

Spočítajte si svoj diétny program

žena muž

Problematické partie

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom