Francúzska proteínová diéta

3. fáza Z4

Tretia fáza všetkých programov proteínovej diéty PRODIETIX je pomenovaná „fixácia“. Pokračuje začleňovanie sacharidov a tukov do jedálnička pomocou "normálnych" jedál. Váhový úbytok je najpomalší zo všetkých troch fáz. Cieľom tretej fázy je prevencia jo-jo efektu. Dve proteínové jedlá denne sú nahradené dvoma jedlami "normálnymi". Najlepšie obed a večera.

3. fáza programu PRODIETIX Z4 má celkovú dĺžku 28 dní. Zákazník je 2-krát denne proteínové jedlo, 2-krát denne jedlo "normálne" a povolenú zeleninu. Celkový počet jedál je 56 porcií proteínových jedál.

Podrobný zoznam surovín na prípravu "normálnych" jedál, povolenej zeleniny a vzorový jedálniček nájdete v sekcii: „3.fáza“.

Proteínové jedlá obsahujú pre správne fungovanie organizmu potrebné vitamíny a minerály. Nie je nutné užívať ďalšie suplementy a doplnky stravy. Príprava je nenáročná a rýchla. Neobsahujú prídavné príchute, zákazník si vystačí vo väčšine prípadov iba so shakerom, prípadne mikrovlnou rúrou. Pre správny efekt PRODIETIX programov na chudnutie je nutné dodržanie troch podmienok PRODIETIX proteínovej diéty, teda správny pitný režim, konzumácia povolenej zeleniny a pravidelnosť v jedle. Ďalšie podrobnosti o PRODIETIX proteínovej diéte nájdete v sekcii "O proteínovej diéte".

99,98 € (3,57 €/deň)

Online kalkulačka

Spočítajte si svoj diétny program

žena muž

Problematické partie

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom