Francúzska keto diéta

Hriešne zľavy sú tu, nakúpte vaše obľúbené produkty so zľavou 20%. Kód HRIESNEZLAVY2021

Blog

 • Inšpirujte sa jedálničkom pre udržanie váhy po diéte

  Náš tím výživových poradcov pre vás pripravil inšpiratívny jedálniček, ktorý vám pomôže po diéte udržať váhu, ktorú ste si poctivo zaslúžili!

  Výživové hodnoty odpovedajú odporučenému príjmu ženy v strednom veku, ktorá žije sedavým spôsobom života. Uvedených parametrov pre optimálne BMI 21.

  Viac...

 • Najlepšie balenie

  Hľadáte keto diétu, ktorá bude praktická a jednoduchá? Potom ste u nás správne. Keto diéta Prodietix je do posledného detailu navrhnutá tak, aby zodpovedala vašim potrebám. Žiadne váženie a nepraktické odmeriavanie porcií z prášku vás s nami nečaká. Všetky jedlá sú prispôsobené tak, aby bola ich príprava jednoduchá a rýchla. S nami preto ušetríte čas, ktorý môžete venovať svojim blízkym či zaslúženému odpočinku.

  Viac...

 • Najlepšie poradenstvo a zákaznícky servis

  Premýšľate, podľa čoho a ako správne vybrať diétny program, aby vám priniesol efektívne výsledky? S Prodietix na to nie ste sami! Náš tím výživových poradcov je vám pripravený poradiť so všetkými otázkami, ktoré vás môžu o keto diéte zaujímať. Certifikovaný výživový poradca vás prevedie výberom vhodného diétneho programu, bude vám k dispozícii počas chudnutia a môžete sa na neho obrátiť aj po skončení diéty. Váhate, či je pre vás keto diéta to pravé? Objednajte si konzultáciu zadarmo!

  Viac...

 • Najrýchlejšie doručenie

  Tešíte sa, až budete rozbaľovať svoje vybrané keto jedlá k zvolenému diétnemu programu? Ten najťažší krok - odhodlanie začať - máte za sebou, teraz si už môžete užívať vytúženú premenu. Naším cieľom preto je vám zakúpené produkty doručiť čo najrýchlejšie! Objednávku vám zvyčajne doručíme do dvoch pracovných dní. Ak si radi vyberáte v pokoji a objednávku nám odošlete počas piatku a víkendu, termín doručenia vášho balíčku dobrôt býva najčastejšie v utorok.

  Viac...

 • Najlepšia chuť

  Francúzsko je preslávenou gurmánskou destináciou s radom ikonických pochutín, za ktorými sa schádzajú zážitkový gastroturisti z celého sveta. Vy však za vynikajúcou francúzskou receptúrou nemusíte nikam cestovať, vďaka Prodietix si ju môžete dopriať v pohodlí vášho domova! Keto diéta Prodietix totiž pochádza z Francúzska a ako jediná na slovenskom trhu sa preto môže pýšiť francúzskou chuťou proteínových jedál.

  Viac...

 • Proteín na chudnutie

  Viete, prečo je proteín dôležitou súčasťou redukčného jedálnička? Pomôže vám dostatočne vyživiť svaly tak, aby sa pri chudnutí strácali iba zásoby tuku, nie aj svalová hmota. Svaly sú k udržaniu zdravej váhy veľmi dôležité. Patria k najväčším spalovačom tukov, a čím je naša svalová hmota väčšia, tým vyšší je tiež náš bazálny metabolizmus. Pri chudnutí by preto proteíny rozhodne nemali chýbať. Ale dajte pozor, pri neznalosti dennej vhodnej dávky proteínov môže dochádzať k preťažovaniu obličiek. Vyskúšajte preto radšej keto diétu, s ktorou schudnete vďaka proteínom ľahko a bez problémov.

  Viac...

 • Ako rýchlo schudnúť

  Stresuje vás každoročné snaha schudnúť rýchlo pred dovolenkou do plaviek? Tohtoročná dovolenková sezóna je zatiaľ odložená na neurčito, preto môžete tento stres nahradiť úplne novým prístupom k chudnutiu, ktorý bude nielen efektívny, ale hlavne trvalý. Vďaka našim diétnym programom schudnete tukové zásoby rovnomerne po celom tele a s minimálnym rizikom jo-jo efektu. Zaujíma vás, ako vďaka pravidelnému stravovanie dosiahnuť postavy snov? Potom ste tu správne.

  Viac...

 • Ako schudnúť brucho

  Chudnutie brucha nie je nič zložitého, ak viete, ako na to. Pomôže vám pestrý a vyvážený jedálny lístok, ktorým efektívne zredukujete tukovú zásobu. Pravidelné stravovanie počas dňa je pre chudnutie a udržanie optimálnej váhy veľmi dôležité. Častou chybou pri snahe o zhodenie kíl je hladovanie - v tomto stave sa v našom organizme naopak rozblikajú výstražné kontrolky a z obáv o nedostatok "paliva" sa začnú tukové zásoby ukladať. Pri hladovaní dochádza tiež k nutričnému deficitu, aby zásoby z nedostatočného množstva jedla vydržali čo najdlhšie, telo si zároveň berie energiu zo svalov a spaľuje svalovú hmotu. Preto je od začiatku chudnutia dôležité jesť pravidelne a vnímať jedlo ako zdroj energie, nie "nepriateľa", po ktorom čísla na váhe naskakujú. Ak chcete brucho schudnúť natrvalo, zmena myslenia a prístupu k vlastnému zdraviu vám veľmi pomôže.

  Viac...

 • Fungujú lieky na chudnutie?

  Čarovná pilulka, ktorá schudne za vás? Lieky na chudnutie môžu prinášať krátkodobé výsledky, ale z dlhodobého hľadiska môžu narobiť viac škody ako úžitku. Mali by preto slúžiť ako krajné riešenie a byť konzultované s odborným lekárom (obezitológom), ak chcete schudnúť. Jediná cesta, ako udržateľne zhodiť nadbytočné kilá, vedie cez zmenu jedálnička a životného štýlu. Ak si vybudujete zdravé stravovacie návyky, pridáte pohyb a budete dbať na svoje duševné zdravie, môžete sa tešiť z fit pocitu a dlhodobo udržateľnej váhy. Aká je teda pravda o liekoch na chudnutie?

  Viac...

 • KETO vs. LOW CARB? Čo je lepšie a prečo?

  Premýšľate, aká diéta by pre vás mohla byť tá pravá, ale mnoho rôznych názvov a druhov vám výber komplikuje? Často sa pod rôznymi názvami ukrývajú rovnaké či veľmi podobné diéty. K tým, ktoré sa najviac pletú, patrí keto diéta a low carb stravovanie. Prezradíme vám, aké sú medzi nimi rozdiely, a čo majú naopak spoločné.

  Viac...

 • Prodietix Slim a Balance

  Zaujíma vás, ako začať cestu k vysnívanej postave, ako pokračovať po skončení keto diétneho programu, alebo by ste chceli do svojho jedálnička zaradiť potraviny, ktoré vám pomôžu udržať si optimálnu hmotnosť? Pripravili sme pre vás riešenie, ktoré vám pomôže zbaviť sa nadbytočných kilogramov a udržať si hmotnosť pomocou vyváženej stravy.

  Viac...

 • Ako schudnúť stehná a lýtka?

  Túžite mať pekné nohy, pevné stehná a vypracované lýtka? Poradíme vám, ako efektívne schudnúť nohy pomocou úpravy jedálnička a aký šport vám pomôže svaly na nohách spevniť a vytvarovať.

  Viac...

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom