Francúzska keto diéta

Použitím zľavového kódu DOPRAVA50 získate zľavu 50% na dopravu! Akcia platí 12.4.-16.4. Aj naďalej samozrejme platí, že objednávky nad 50 € vám doručíme zadarmo!

Blog

 • Čaje a bylinky na chudnutie

  Hovorí sa, že na každú chorobu rastie v prírode bylina. Čaje a bylinky sú skvelými podpornými pomocníkmi pri liečbe chorôb, pomáhajú so zvýšením imunity, sú skvelé pri očiste organizmu aj chudnutí. Pri pravidelnom užívaní sa môžete tešiť z ich blahodárnych účinkov, majte však na pamäti pravidlo "všetko s mierou", u byliniek a čajov to platí dvojnásobne. Niektoré čaje a bylinky sú počas keto diéty úplne nevhodné, pretože spomaľujú ketózu. Niektoré majú zase väčší podiel sacharidov, a preto môžu nepriaznivo ovplyvniť priebeh celej diéty. Ktoré čaje a bylinky vám pomôžu schudnúť, ktoré sú vhodné pri keto diéte, a na ktoré si dať naopak pozor?

  Viac...

 • Mobilná aplikácia ako pomoc pri chudnutí

  Túžite po postave snov? Vyskúšajte týchto 5 aplikácií, ktoré vám pomôžu s chudnutím. Vďaka nim môžete sledovať svoj denný príjem, celkové zdravie, pomôžu vám s vybudovaním pravidelných zvykov a dokonca sa s nimi aj zapotíte.

  Viac...

 • Ako sa dostanem do stavu ketózy?

  Každý, kto sa zaujíma o chudnutie s keto diétou, sa už stretol s pojmom ketóza. Môže sa zdať, že je tento pojem zahalený tajomstvom a dostať sa do neho je ťažké - opak je však pravdou. Čo to je a ako sa dostanete do stavu ketózy?

  Viac...

 • Chudnutie chôdzou

  Chôdza býva ako šport či chudnúca metóda podceňovaná, pritom sa jedná o jeden z najprirodzenejších pohybov, ktorý je vhodný v každom veku. Pomôže vám rozprúdiť metabolizmus, schudnúť a udržať váhu, vyčistíte si vďaka nej hlavu a dostanete sa do kondície. Ak máte sedavé zamestnanie, pár kíl navyše a váš vzťah k športu je na bode mrazu, začnite pravidelne chodiť. Uvidíte, že sa čoskoro budete vo svojom tele cítiť oveľa lepšie.

  Viac...

 • Zdravé večere na chudnutie

  Správne večerné návyky nám pomôžu s chudnutím, udržaním ideálnej váhy aj lepším spánkom. Ak patríte k celodenným nejedlíkom a kalorický deficit dobiehate v noci, alebo sa chcete inšpirovať zdravými receptami, ste tu správne!

  Viac...

 • Chudnutie po 40

  Ženy sa s vekom stávajú krajšie, múdrejšie a zrelšie. Po 40 sú v plnej životnej sile, majú rozbehnutú kariéru, vedia, čo chcú v partnerstve, a na to, čo je pred desiatimi rokmi nadvihlo zo stoličky, sa dnes dokážu pozerať s nadhľadom. S pribúdajúcimi rokmi sa bohužiaľ začnú ozývať tiež neduhy, ktoré boli ešte pred niekoľkými rokmi nepodstatné.

  Viac...

 • Jóga na chudnutie

  Jóga je poslednú dobu veľkým hitom. Je skvelým cvičením v každom veku, nezaťažuje kĺby, prispieva k duševnej rovnováhe a harmónii. Aj napriek tomu, že jóga nie je považovaná za aeróbne cvičenie, jogíni a jogínky majú krásne postavy. Ich pružné svalnaté telá sú závideniahodné. Ako je to možné?

  Viac...

 • Svetový deň obezity

  Na 4. marca pripadá Svetový deň obezity (World Obesity Day, WOD), ktorý upozorňuje na riziká spojené s nadváhou a obezitou. Táto celosvetová akcia má za cieľ vzdelávať verejnosť aj odborníkov, formou prevencie učiť zdravému životnému štýlu a pomáhať na ceste k optimálnej váhe. Preto sme pre vás pripravili akciu na keto diétne programy so zľavou až 35%.

  Viac...

 • Ako schudnúť po pôrode

  Kilá po pôrode sužujú nejednu mamičku. Ak ste sa doteraz trápila nefungujúcimi diétami, po ktorých ste nabrala ešte viac, než ste mali predtým, nezúfajte. Poradíme vám, ako s kilami raz navždy zatočiť a ešte k tomu získať dostatok energie na vyvádzanie s deťmi.

  Viac...

 • Ako schudnúť bez cvičenia - a ide to vôbec?

  Pravidelné cvičenie je pre zdravý životný štýl veľmi prospešné. Pohyb zrýchľuje metabolizmus, prekrvuje telo, okysličuje mozog a prispieva k udržaniu optimálnej váhy. Športovať však nemôže úplne každý. Choroby, zdravotné indispozície či obezita sú závažné faktory, ktoré cvičeniu doslova bránia. Často opomínaný je tiež pozitívny vzťah k pohybu, ktorý by v nás mal byť pestovaný už odmalička, ale bohužiaľ nie je samozrejmosťou. Ak je váš vzťah k pohybu viac, či menej komplikovaný, ale napriek tomu túžite po postave snov, nezúfajte. Aj bez cvičenia môžete veľmi ľahko schudnúť. Stačí úpravou jedálnička zrýchliť metabolizmus a navodiť v tele proces, ktorý začne chudnúť za vás.

  Viac...

 • 7 + 1 tip, ako dosiahnuť svoj diétny cieľ

  Hovorí sa, že začať je polovica úspechu. Niekedy je ale najťažšie vydržať do konca! V tomto článku vám ponúkneme pár tipov, ako maximalizovať šancu na dosiahnutie vášho diétneho cieľa.

  Viac...

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom