Francúzska keto diéta

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a vyhrajte hodnotné ceny, plus pre Vás máme všetky diétne programy so zľavou 30%!

Blogerka Kristína

"Áno, celých 12 týždňov ubehlo a to rýchlo. Na začiatku mi možno veľa ľudí neverilo..."
Blogerka Kristína

"Áno, celých 12 týždňov ubehlo a to neskutočne rýchlo. Na začiatku mi možno veľa ľudí neverilo, ale tým sa ja nikdy odradiť nedám. Bez pochybenia som prečkala rôzne oslavy, tlačovky, narodeniny, zrazy s kamoškami a vôbec všetky zvody, ktoré na mňa číhali na každom kroku. Bola som neoblomná a dosiahla som skevelývýsledok! Som nadšená a v sobotu som vstúpila do pomyselnej 4. fázy, ktorá bude zo všetkých najťažšia. Ale ešte chvíľu o tých pocitoch a výsledkoch."

"Ak ste čítali všetky diely o mojej diéte (odkazy na konci článku), tak viete, že mojím cieľom bolo schudnúť 20 kg, čo sa síce nepodarilo, ale ja som aj tak s výsledkom neskutočne spokojná. Svoj šatník meniť ne musím, pretože teraz mi pasuje všetko, čo doma mám a len som z toho na chvíľu trošku "pretiekla". S čím som moc nepočítala, boli centimetre a tie sú lepšie, ako som vôbec predpokladala. Od prvého dňa diéty (22. 1. 2017) dodnes je to takto:

FullSizeRender (12)

"Do článku pridávam neretušované fotky - fotené deň pred diétou a deň po skončení 3. fázy. Fotky sú naozaj reálne a viem, že PO nie je zase až taká sláva na pohľad, ale prehovorila som sa, že kvôli rozdielu je to nutné pridať. Nijako sa na fotkách nesnažím pretiahnuť a ukázať lepšie výsledky, ako sa to občas deje na fotkách na Istagrame. Schválne aj rovnaké plavky a oblečenie. Pre mňa sú vlastne fotky po diéte stále tým PRED, na ktorom je treba ešte veľa popracovať. Ale plus size zostanem celý život. ;)) Ale doporučujem všetkým, ktorí začínajú s diétou, fotku urobiť - to už vás vážne donúti!"

FullSizeRender (8)

"Asi nemusím hovoriť, aký skvelý pocit z výsledkov mám a ako veľmi som namotivovaná na postave ďalej pracovať. To, čo som chcela, som si dokázala a spôsobom, ktorý je mi najbližší. 12 týždňov a mínus monoho kg je úľava. Váhová úľava, ale aj psychická, keď som sa už dlho necítila tak dobre. V tejto chvíli prichádza Prodietix 4. fáza, ktorá je doporučená priamo od nich. Ide o to, že ďalšie 4 týždne budem mať jedno "prodietix" jedlo denne vo svojom jedálničku. To je preto, aby pre mňa nebol prechod tak ostrý a nenaskočila som hneď do nesprávnych koľají."

FullSizeRender (9)

"Sama za seba hovorím, že schovávať sa za diétu sa mi páčilo a vlastne mi to aj dosť vyhovovalo, teraz už idem takmer naplno sama za seba a je to ťažké. Nedokážem si odvyknúť od pravidiel, ktoré mi diéta nastavila, takže som počas veľkonočného víkendu išla v starých diétnych koľajách a k tomu som mala v nedeľu jeden plátok z piškótového veľkonočného baránka. Možno si poviete, že som mohla hrešiť aj viac, ale ja som do neho robila náplň a jednoducho som si to dovolila. A neľutujem, len si dám zase od sladkého na týždeň pauzu."

"Nastavujem nové pravidlá a medzi ne zaraďujem sladké naozaj len výnimočne a najlepšie len cez víkend niečo domáce. Chcem ešte tých posledných 5 kg schudnúť, takže to vidím tak, že do konca mája sa ešte nepustím do pečiva a ani cestovín. Zostanem pri pravidlách, ktoré mi priniesla tretia fáza a k tomu pridám len pár vecí, ktoré mi v jedle chýbali - balkánsky syr, mozzarellu, parmezán."

kase

"Musím diéte a prístupu Prodietixu veľmi poďakovať, pretože na všetky moje otázky mi zo začiatku odpovedali a pomáhali mi všetko nastaviť a vďaka tomu som si zvykla na 4 jedlá denne a 5 v prípade, že mám veľkú fyzickú záťaž. Už som si na to tak zvykla, že sa budem naozaj snažiť sa to neodnaučiť. Do 4. fázy som si objednala vanilkové tyčinky (skvelé do kabelky) a pretože som diétu v priebehu menila na 4 jedlá denne, tak mám doma ešte mix suchárov, cestovín, krutónov a koktejlov, ktoré budem tiež postupne spracovávať. Táto posledná fáza u mňa bude trvať do tej doby, pokým všetko nespracujem a aj potom si objednám ďalšie tyčinky, pretože sú neskutočne dobré a riešia môj najväčší problém - poobedný olovrant."

"Nemám problém s raňajkami, obedom či večerou, ale to štvrté jedlo často nestíham a tak mi príde tyčinka alebo nápojvhod ako dobrá a rýchla varianta. Nechystám sa v túto chvíľu ani hrešiť, pretože by som rada do svojich narodenín schudla ešte tých zostávajúcich 5 kg a na to mám 3 mesiace. Som si vedomá toho, že tie posledné kilá pôjdu najhoršie, ale som teraz tak dobre nastavená, že si verím a verím aj svojej vôli. Pokým neprekročím rok na ustálenej váhe, tak vyhrané nemám, ale vo svojom veku by som to už mohla zvládnuť, nie?"

tycinkyprodietix

"Čo sa týka cvičenia, je to u mňa ako na hojdačke, ale stále platí môj obľúbený kruháč v Contours a k tomu sa s počasím čoskoro pridajú cesty z práce a možno aj do práce pešo. Myslím, že je to tak 6 km tam aj späť a to by mi mohlo veľmi pomôcť v udržiavaní."

"Ešte raz sa vrátim k "porušovaniu" diét alebo nastavených jedálničkov. Nikdy nebudem bezchybná a jedlo v mojom živote hrá veľkú roľu a veľmi rada si vychutnávam najrôznejšie chute, ale pretože som osoba, ktorá ľahko priberie, musím si udržať pravidelný pohyb a myslieť na to, čo jem naozaj celý život. Uvidíte ma jesť pizzu, uvidíte ma jesť hamburger aj zákusok, ale nebude to často aj keď mi to chutí. Najprv sa však chcem dostať na váhu, v ktorej sa cítim dobre a v ktorej mi malé výkyvy (+/- 1 - 3 kg) nebudú robiť problém. Váha je kolísavá, ale keď máte dvadsať kíl navyše a k tomu sa pridá toto málo, tak už nad tým mávnete rukou a prestáva to pre vás byť taký problém, pretože "tlstá" už ste. Aspoň to tak bolo u mňa a preto som len a len priberala. Keď však budem na svojej cieľovej váhe, tak už sa budem snažiť si ju udržať a tie malé plusy zase rýchlo vrátiť do mínusu. Myslím, že dievčatá, ktoré s váhou bojujú celý život, mi dobre rozumejú!"

snidaneprodietix

"Týmto článkom môj Prodietix seriál teda ešte nekončí a uvidíme, čo vám napíšem za mesiac. Sama neviem, či sa ešte tak rýchlo pohnem dole alebo zostanem na tom istom, ale držím si palce a držím palce aj vám, ktoré mi píšete, že ste sa do diéty pustili tiež a že to nevzdáte. Nie je ťažké diétu dodržiavať, ale ťažké bude si váhu udržať! Takže teraz to iba začína byť zaujímavé. Sledujte a KONTROLUJTE ma na Instagrame @xtinkav."

Všetky diely o diéte: 

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a súťažte o ceny v súhrnnej hodnote 4000 €!

Chcete vedieť viac? Pozrite sa na pravidlá súťaže.

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom