Francúzska keto diéta

proteínová keto diéta na 12 týždňov

proteínová keto diéta na 12 týždňov

-20
kg

Naši zákazníci redukujú do 20 kg

-20
kg

Naši zákazníci redukujú do 20 kg

Naši zákazníci redukujú do 20 kg

-20
kg

Diétny program "M" na 12 týždňov (336 porcií) je určený predovšetkým pre ženy a mužov so strednou telesnou konštitúciou. Možno pomocou neho dosiahnuť váhovú redukciu až 20 kg. Je možné zakúpiť jednotlivé fázy diétneho programu, alebo celú diétu za zvýhodnenú cenu.

Program má celkovú dĺžku 12 týždňov a je rovnomerne rozložený do troch fáz (4 týždne + 4 týždne + 4 týždne). Prvá fáza nesie názov "váhová redukcia", uvádza do stavu ketózy a zaistí najväčší úbytok kilogramov. Druhá a tretia fáza, ktoré sa volajú "stabilizácia" a "fixácia", majú funkciu postupnému návratu k bežnému jedálničku a prevenciu jo-jo efektu.

Priemerný váhový úbytok v 1. fáze ketogénna diéty činí 2,5 kg týždenne, v 2. fáze ide o 1,5kg a vo fáze 3. chudnutie prebieha v tempe 1kg za týždeň.

Priemerný váhový úbytok
1. fáza 2. fáza 3. fáza
10 kg 6 kg 4 kg

Zákazník je 5 krát denne proteínové alebo "normálne" jedlo. Prvá fáza obsahuje 5 proteínových jedál na deň, druhá fáza 4 jedlá a tretia 3 jedla na deň. Celkový počet jedál je 336 porcií proteínových jedál (140 porcií + 112 porcií + 84 porcií). V druhej fáze je nahradené jedno proteínové jedlo jedlom "normálnym". Vo fázy tretej sú nahradené jedla dve.

Proteínové jedlá obsahujú pre správne fungovanie organizmu potrebné vitamíny a minerály. Nie je nutné užívať ďalšie suplementy a doplnky stravy. Príprava je nenáročná a rýchla. Neobsahujú prídavné príchute, zákazník si vystačí vo väčšine prípadov iba so shakerom, prípadne mikrovlnnou rúrou. Pre správny efekt PRODIETIX diét je nutné dodržanie troch podmienok PRODIETIX proteínovej diéty, teda správneho pitného režimu, konzumácia povolenej zeleniny a pravidelnosť v jedle.

Viac o "normálnych" jedlách, povolenej zelenine pre jednotlivé fázy a ďalších podrobnostiach PRODIETIX proteínovej diéty nájdete v sekcii "O proteínovej diéte"

Diéta "M" na 12 týždňov (336 porcií)

  • na 28 dní
  • 140 porcií
  225,96 € Kúpiť fázu
  • na 28 dní
  • 112 porcií
  183,85 € Kúpiť fázu
  • na 28 dní
  • 84 porcií
  139,92 € Kúpiť fázu
Celý balíček
Kúpiť 499,95 € ušetríte 49,78 €

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom