Francúzska keto diéta

2. fáza

Diéta "M" na 30 dní - 2. fáza (40 porcií)

  • Doprava zadarmo
  • -10%

Druhé fázy všetkých chudnúcich programov proteínové diéty PRODIETIX sú pomenované "stabilizácia". Organizmus sa stále nachádza v ketóze a začína pozvoľné začleňovanie sacharidov a tukov do jedálnička. V druhej fázy sa váhový úbytok spomalí. Cieľom nielen druhej ale aj tretej fázy je prevencia jo-jo efektu. Jedno proteínové jedlo denne je nahradené jedným jedlom "normálnym".

2. fáza diétneho programu "M" na 30 dní má celkovú dĺžku 10 dní. Zákazník 4 krát denne konzumuje proteínové jedlo, 1 krát denne jedlo "normálne" a povolenú zeleninu. Celkový počet jedál je 40 porcií proteínových jedál.

Podrobný zoznam surovín na prípravu "normálnych" jedál, povolené zeleniny a vzorový jedálny lístok nájdete v sekcii: "2.fáza".

Proteínové jedlá obsahujú pre správne fungovanie organizmu potrebné vitamíny a minerály. Nie je nutné užívať ďalšie suplementy a doplnky stravy. Príprava je nenáročná a rýchla. Neobsahujú prídavné príchute, zákazník si vystačí vo väčšine prípadov iba so shakerom, prípadne mikrovlnnou rúrou. Pre správny efekt PRODIETIX diét je nutné dodržanie troch podmienok PRODIETIX proteínovej diéty, teda správneho pitného režimu, konzumácia povolenej zeleniny a pravidelnosť v jedle.

Viac o "normálnych" jedlách, povolenej zelenine pre jednotlivé fázy a ďalších podrobnostiach PRODIETIX proteínovej diéty nájdete v sekcii "O proteínovej diéte"

87,60 € 78,84 €

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom