Francúzska keto diéta

V regiónech Martin a Spišská Nová Ves kvôli krizovému stavu ochorenia Covid-19 môže dojsť k oneskoreniu doručenia zásielok u prepravcu SPS. Za komplikácie sa ospravedlňujeme.

Zadajte v košíku zľavový kód FEBRUAR20 a získajte dodatočnú zľavu 20 EUR na nákup nad 120 EUR. Akcia platí do 28.2.2021.

< zobrazit všetky otázky

Konzumácia zeleniny

Otázka:

Dobry den,chcel by som sa este spytat,dnes mi bola dorucena zasielka 1 faza M2 a staci ked budem jest len jedla ktoré su od vas,alebo je nutne jedavat aj zeleninu. Ak nebudem jedavat zeleninu,moze to mat nejaky zly ucinok na vysledom diety? A ak mam jest zeleninu,mam ju jedavat zaroven k vasim jedlam,alebo povedzme hodinku po jedle. Ďakujem za info.

Odpoveď:

Dobrý deň, zeleninu odporúčame konzumovať každý deň aspoň 0,5 kg až do 1 kg. Zelenina je vhodná pre správne vyprázdňovanie, pretože obsahuje vlákninu, obsahuje tiež vitamíny a minerálne látky a je vodná ako prevencia hladu. Pokiaľ sa nekonzumuje zelenina tak sa u niektorých ľudí môže stať, že nebudú optimálne chudnúť. Môžete ju konzumovať zároveň s proteínovými jedlami alebo mezi proteínovými jedlami. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. S prianím pekného dňa, Martin


Máte na nás nejakú otázku?

Neváhajte nám napísať, radi vám poradíme.

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom