Francúzska keto diéta

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a vyhrajte hodnotné ceny, plus pre Vás máme všetky diétne programy so zľavou 30%!

Eva V., 20 rokov

"S Prodietix diétou som schudla za 12 týždňov..."
Eva V., 20 rokov

"Stačí otvoriť, pretrepať a jesť!"

"Odjakživa som bola" silnejšie "dieťa a už od puberty som sa snažila so svojou váhou niečo robiť. Skúšala som rôzne diéty, ktoré sa aj osvedčili, ale boli väčšinou dosť zložité na prípravu. Na diétu Prodietix som narazila na internete a hoci som si veľmi dobre a dlho premyslela, či na ňu pristúpiť a či naozaj funguje, nakoniec som sa rozhodla o objednaní celého programu (Z4) navrhnutého priamo pre mňa.

Samozrejme, že prvé dni nebolo ľahké sa pri mojich stravovacích návykoch držať a nemať pocit hladu, ale to všetko vykompenzovala zelenina, ktorú som medzi a s jedlami konzumovala. A hlavne tu nebolo žiadne extra varenie a vymýšľanie!!! Vždy som si každú fázu rozdelila do týždenných a denných balíčkov, teda som presne vedela, čo ma každý deň čaká. Stačilo otvoriť, pretrepať (poprípade ohriať či rýchlo dopiecť na panvičke) a jedlo bolo na svete.

Tiež ma veľmi milo prekvapila chuť jedál - samozrejme, niečo bolo chutné, niečo menej, ale takých jedál nebolo moc. V priebehu tejto diéty (asi niekedy po 1. fáze) o ňu prejavila záujem aj moja mamička, ktorá jej spočiatku síce moc nedôverovala, ale nakoniec si po mojich výsledkoch svoj program objednala tiež.

Sama za seba by som Prodietix odporúčala všetkým vekovým kategóriám a ľuďom, ktorí chcú schudnúť a majú problém s pohybom (tak ako ja).  Som veľmi spokojná a cítim sa skvele. Prestala som sa za seba hanbiť a mojej premeny si všimlo aj moje okolie. A teraz hurá do tej poslednej, 4. fázy.

Ďakujem Vám :) "

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a súťažte o ceny v súhrnnej hodnote 4000 €!

Chcete vedieť viac? Pozrite sa na pravidlá súťaže.

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom