Francúzska keto diéta

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a vyhrajte hodnotné ceny, plus pre Vás máme všetky diétne programy so zľavou 30%!

Garancia spokojnosti

Nevyhovuje vám vybraný diétny program? Nechutia vám vybrané keto jedlá? Alebo sa objavila iná forma nespokojnosti s keto diétou? Vaša spokojnosť a pohodové dosiahnutie úspechov pri chudnutí sú pre nás veľmi dôležité, preto ponúkame všetkým našim klientom program Garanciu spokojnosti. Po dobu 30 dní môžete vrátiť zakúpené jedlá Prodietix a my vám vrátime peniaze.

Prajeme si, aby bol pre vás chudnúci proces čo najpríjemnejší, preto je vám k dispozícii tím výživových poradcov, ktorí vás výberom vhodného diétneho programu prevedú, sú vám k dispozícii v priebehu diéty aj po jej konci. Zároveň sú tiež pripravení poskytnúť prvú pomoc pri riešení problémov a podať pomocnú ruku vo chvíli, keď si s niečím nebudete vedieť rady.

Čo robiť, keď vám diétny program nevyhovuje ?

Výber diétneho programu je vždy vhodné konzultovat s našimi výživovými poradcami, ktorí vám najlepšie riešenie podľa vašich potrieb a prianí odporučia. Aj tak sa niekedy môže stať, že vám zvolený program nesadne. Vo chvíli, keď sa objavia prvé nepríjemnosti, odporúčame kontaktovať náš tím výživových poradcov. Veľmi často možno drobnou individuálnou zmenou v jedálničku problém vyriešiť a chudnúci proces spríjemniť.

Ako vymeniť keto jedlá Prodietix ?

Objednali ste si jedlá, ktoré vám jednoducho nesadli? V Prodietix vieme, že sto ľudí má sto rozdielnych chutí. Rešpektujeme vaše chuťové preferencie, a preto u nás môžete jedlá, ktoré vám nechutia, do 3 mesiacov od nákupu vymeniť. Neustále rozširujeme portfólio sladkých a slaných jedál, aby sme potešili naozaj každého. Viac sa o výmene jedál vrátane postupu pre vrátenie dozviete tu

Zistiť viac o výmene tovaru

Ako funguje program Garancia spokojnosti ?

Ak vám vybraný chudnúci program a jeho fázy nevyhovujú a neprinášajú žiadne výsledky, môžete nám v rámci programu Garancia spokojnosti zakúpené proteínové jedlá do 30 dní vrátiť. Vrátenie je veľmi jednoduché - Prodietix jedlá zabaľte, priložte faktúru a pripíšte na ňu číslo účtu, kam vám odošleme peniaze. Vrátiť možno potraviny v neporušenom pôvodnom obale.

Na vašom úspechu nám záleží, neváhajte sa na nás preto obrátiť s akoukoľvek otázkou. Sme tu pre vás !

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a súťažte o ceny v súhrnnej hodnote 4000 €!

Chcete vedieť viac? Pozrite sa na pravidlá súťaže.

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom