Francúzska keto diéta

Lucia, P., 26 let

"S Prodietix diétou som schudla za 12 týždňov..."
Lucia, P., 26 let

Už mám za sebou 12 týždňov s Protietix! A výsledok? Mnoho kg dole a pokračujem ďalej. S váhou som mala problémy od detstva, a to aj v čase, keď som závodne tancovala klasické tance. Stále mi chýbala motivácia - poriadnej nakopnutie. To na seba nenechalo dlho čakať. Keď som jedného dňa stúpla na váhu, mala hodnotu vyše 90 kg! Ten deň padlo jasné rozhodnutie, že kilá musia dole.

Bolo jasné, že ak nezmením svoj spôsob stravovania, tak ma ani cvičenie nezachráni. Hľadala som dosť dlho, až som našla vhodnú proteínovú diétu. Je veľa spoločností, ktoré ju ponúkajú, ale po dôkladnom zvážení som sa rozhodla pre Prodietix a urobila som dobre. Páči sa mi tento štýl diéty, kedy som si rýchlo a jednoducho dokázala pripraviť jedlá a nestrácala som s tým čas. Hlavne ponuka jedál je dostatočne široká, že si z nej dokáže vybrať úplne každý.

Dnes po diéte už nad jedlom premýšľam a hovorím si, ako si naplánujem svoj týždeň pre ideálne skladbu potravy. Učím sa používať nástroje pre zdravší životný štýl, strážim si pitný režim a hlavne aplikujem návyky získané v priebehu diéty. Musím ešte dodať, že som v priebehu diéty bola na prehliadke u svojho lekára, ktorý ma už roky karhal, napríklad za hladinu cholesterolu v krvi i moju nadváhu. O to viac ma potešilo, keď mi približne v polovici diéty povedal, že je môj krvný obraz ukážkový a že mám vo svojom snažení pokračovať.

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom