Francúzska keto diéta

Mária P., 22 rokov

"S Prodietix diétou som schudla
12 kíl za 9 týždňov..."
Mária P., 22 rokov
Programom Z3 som schudla 12 kg. S výsledkom som spokojná a mám v pláne si za pár mesiacov zakúpiť nejaký program znova. Najlepšie na tejto strave je totiž to, že nie je hlad a nie sú ani chute.
Po prvých pár dňoch diéty, ktoré sú pre človeka závislého na sacharidoch nepríjemné, mi bolo skvele. Nemyslela som v jednom kuse na jedlo, bohato stačili 4 porcie denne. V ďalšej fáze som pridala mäso (kuracie a hovädzie), v tretej fáze potom ďalšiu zeleninu a tiež bezkalorické cestoviny Shirataki. Konečne si môžem dávať svoje najobľúbenejšie jedlo - bolonské špagety, ku ktorým používam práve tieto rezance a varím je z lúpaných paradajok a mletého hovädzieho mäsa.
Nikdy by ma nenapadlo, že táto diéta môže znamenať aj skutočne dobré jedlo. Najlepšie zo všetkého je podľa môjho názoru hrachová a šampiňónová polievka, výborný je teplý čokoládový nápoj, jahodový a stracciatellový krém a všetky druhy tyčiniek!
S diétou som absolútne spokojná a môžem ju každému len odporučiť, redukčný program ako tento inde nenájdete, pretože u ktorej inej diéty sa môžete veľmi dobre najesť, pochutnať si a nemať nikdy hlad ani byť maškrtný?

pred diétou

po diéte

hmotnosť

79 kg

67 kg

obvod hrudníku

98 cm

92 cm

obvod pasu

80 cm

70 cm

obvod bokov

107 cm

102 cm

obvod stehna

68 cm

61 cm

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom