Francúzska keto diéta

Hriešne zľavy sú tu, nakúpte vaše obľúbené produkty so zľavou 20%. Kód HRIESNEZLAVY2021

Mária P., 22 rokov

"S Prodietix diétou som schudla za 9 týždňov..."
Mária P., 22 rokov
Programom Z3 som schudla 12 kg. S výsledkom som spokojná a mám v pláne si za pár mesiacov zakúpiť nejaký program znova. Najlepšie na tejto strave je totiž to, že nie je hlad a nie sú ani chute.
Po prvých pár dňoch diéty, ktoré sú pre človeka závislého na sacharidoch nepríjemné, mi bolo skvele. Nemyslela som v jednom kuse na jedlo, bohato stačili 4 porcie denne. V ďalšej fáze som pridala mäso (kuracie a hovädzie), v tretej fáze potom ďalšiu zeleninu a tiež bezkalorické cestoviny Shirataki. Konečne si môžem dávať svoje najobľúbenejšie jedlo - bolonské špagety, ku ktorým používam práve tieto rezance a varím je z lúpaných paradajok a mletého hovädzieho mäsa.
Nikdy by ma nenapadlo, že táto diéta môže znamenať aj skutočne dobré jedlo. Najlepšie zo všetkého je podľa môjho názoru hrachová a šampiňónová polievka, výborný je teplý čokoládový nápoj, jahodový a stracciatellový krém a všetky druhy tyčiniek!
S diétou som absolútne spokojná a môžem ju každému len odporučiť, redukčný program ako tento inde nenájdete, pretože u ktorej inej diéty sa môžete veľmi dobre najesť, pochutnať si a nemať nikdy hlad ani byť maškrtný?

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom