Francúzska keto diéta

V regiónech Martin a Spišská Nová Ves kvôli krizovému stavu ochorenia Covid-19 môže dojsť k oneskoreniu doručenia zásielok u prepravcu SPS. Za komplikácie sa ospravedlňujeme.

Zadajte v košíku zľavový kód FEBRUAR20 a získajte dodatočnú zľavu 20 EUR na nákup nad 120 EUR. Akcia platí do 28.2.2021.

Mirka V., 44 rokov

"S Prodietix diétou som schudla za 9 týždňov..."
Mirka V., 44 rokov

Všetkým, ktorí váhajú, či začať s Prodietix diétnym programom, odporúčam: "Choďte do toho, schudnete!"

S Prodietix diétou som schudla za 12 týždňov. Verte mi, s touto diétou to ide ľahko. Už od prvého dňa som sa cítila plná energie a hlavne som nemala vôbec hlad. Diétu odporúčam všetkým, ktorí nemôžu športovať zo zdravotných dôvodov, alebo sa im skrátka nechce.

Príprava jedál bola ľahká, stačí mikrovlnka alebo šejker alebo si len pribaliť tyčinku či sucháre. Ja som si najviac obľúbila ovsené kaše, ktoré ma ráno naštartovali. Prodietix diétny program ma naučil, ako sa správne stravovať a dodržiavať aj pitný režim. Ak som išla s rodinou na výlet, všetko som si jednoducho vzala so sebou do tašky.

Nikdy sa nechcem vrátiť k zlým stravovacím návykom a chcem v chudnutí pokračovať. Po 12 týždňoch sa cítim tak báječne, že chcem začať chodiť pravidelne plávať a dostať váhu ešte nižšie. Už teraz ma v práci všetci chvália, ako mi to pristane, že je vidieť, že som veľa schudla.

Všetkým, ktorí váhajú, či začať s Prodietix diétnym programom, odporúčam: "Choďte do toho, schudnete!". Touto cestou by som sa chcela poďakovať tímu Prodietix za podporu!

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom