Francúzska keto diéta

Schudnite s Prodietix - zľava 30% na program na 30 dní

Mobilná aplikácia ako pomoc pri chudnutí

Túžite po postave snov? Vyskúšajte týchto 5 aplikácií, ktoré vám pomôžu s chudnutím. Vďaka nim môžete sledovať svoj denný príjem, celkové zdravie, pomôžu vám s vybudovaním pravidelných zvykov a dokonca sa s nimi aj zapotíte.

Kalorické tabuľky

Nielen počas keto diéty, ale aj po nej by vám v telefóne nemala chýbať aplikácia Kalorické tabuľky. Pri keto diéte vám pomôžu pochopiť, prečo niektorá zelenina nie je povolená a iná áno. Po diéte vám pomôže so sledovaním vášho denného príjmu a pitného režimu, môžete si nastaviť vlastné chudnúce ciele aj hodnoty nutrientov. Kalorické tabuľky sa vám budú hodiť, aj keď keto diétu nedržíte - pri pravidelnom zapisovaní potravín a nápojov vám pomôžu odhaliť, kde sa ukrývajú nadbytočné sacharidy, a aké zložky potravy vám naopak chýbajú.

Krokomer/Pedometer

Chôdza je jedným z najlepších pohybov, ktoré vám pomôžu schudnúť a udržať váhu. Aplikácia na počítanie krokov vám pomôže dosiahnuť vaších denných cieľov, môžete sa pozrieť na štatistiky chôdze a kontrolovať, či máte dostatok pohybu. Aplikácií, ktoré kroky počítajú, je nespočet - niektoré chytré telefóny už vlastné aplikácie obsahujú, skvelá je možnosť spárovania aplikácií tiež s chytrými hodinkami.

Fitify

Aplikácia na cvičenie doma Fitify sa úplne prispôsobí vašim potrebám. Vo verzii zadarmo je veľa posilňovacích aj kardio cvičení, a ak vás to chytí, môžete si predplatiť aj tréningy zostavené na mieru. Vybrať si môžete intenzitu aj dĺžku cvičenia (od 5 minút), skvelá je možnosť zostavenia vlastného tréningu. Mottom aplikácie je "Najkrajší výhľad prichádza po tom najtvrdšom stúpaní," preto ako motiváciu získavate za odcvičená tréningy body a trofeje, ktorými sú zdolaná vrcholy hôr.

Google Fit

Google Fit je aplikácia pre celkové zdravie. Môžete tu sledovať svoje denné pohybové aktivity, počítať kroky a beh, nastaviť si denné ciele či kontrolovať kvalitu spánku. Aplikácia ponúka aj meranie krvného tlaku a tipy, rady a odporúčania pre celkové zdravie. K výhodám tejto aplikácie patrí široké možnosti synchronizácie s ďalšími aplikáciami pre zdravie, môžete tak mať všetky údaje na jednom mieste.

Buzer-Lístok

Chudnutie je nielen o strave a pohybe, ale predovšetkým o vytvorení nových zdravých návykov, ktorých dodržiavanie vás k zmene postavy dovedie. K takýmto návykom patrí pravidelná strava s časovými rozostupmi, dostatočný pitný režim, odpočinok a šport. K tomu, aby ste na nové návyky nezabúdali a lepšie si ich zafixovali, napomôže aplikácia buzer-Lístok. Nastaviť si môžete nové zvyky na celý týždeň, pripomenú sa vám notifikácií a po splnení si ich s radostným pocitom odškrtnite. Pri keto diéte si môžete nastaviť napríklad upomienku na to, aby ste nezabúdali pravidelne piť a denne prijali 2 litre tekutín. Súčasťou keto diéty sú tiež 2 lyžice oleja denne a pravidelné rozostupy medzi jedlami. Aplikácia buzer-lístok všetky tieto pravidlá postráži za vás.

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom