Francúzska keto diéta

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a vyhrajte hodnotné ceny, plus pre Vás máme všetky diétne programy so zľavou 30%!

Najlepší výber keto jedál

Máte chuť na palacinky, alebo radšej začínate deň ovsenou kašou? Čo takto pučené zemiaky, nugety alebo omeleta na obed? V Prodietix vieme, že príjemné chudnutie začína chutným jedlom. Myslíte si, že to nejde dokopy? Nechajte sa presvedčiť širokou paletou sladkých a slaných jedál, ktorá si mnoho našich spokojných zákazníkov obľúbilo natoľko, že ich do svojho jedálnička zaraďujú aj po skončení diétneho programu.

Ako bude vyzerať váš jedálniček počas diétneho programu? Úplne podľa vašich chutí! U nás si totiž môžete všetky jedlá vybrať a nakombinovať tak, ako sa vám zapáči. Aké dobroty si môžete vybrať? Na raňajky si pochutnáte na krémoch, ovsených kašiach, palacinkách, koláčoch či perníku. Na desiatu či olovrant sa môžete tešiť na čokoládový nápoj, ľadovú kávu, ovocné nápoje a smoothies, sladké tyčinky, vafle alebo chrumkavé müsli. Na obed si môžete vybrať z niekoľkých druhov polievok, omeliet a zemiakových placiek. Inšpirácia na večeru? Cestoviny, slané pečivo, párky a klobásy, pizza alebo chipsy.

Zbiehajú sa vám slinky? Naši zákazníci si chute proteínových jedál pochvaľujú. Aj to je totiž jednou z motivácie k úspešnému dokončeniu diétneho programu a dosiahnutie vašej váhy snov. S každým uhryznutím budete vedieť, že ste o krok bližšie k vysnívanej postave. Vďaka nutrične hodnotnému zloženie všetkých potravín si navyše môžete byť istí, že dodávate telu všetky potrebné živiny. S keto diétou Prodietix sa nemusíte báť ani hladovania, naopak sa naučíte jesť pravidelne a do jedálnička zaradíte tiež odporúčané množstvo zeleniny.

Neviete, čo si zo širokej ponuky jedál vybrať, alebo chcete vyskúšať od každého niečo? Zostavenie jedalničku môžete nechať tiež úplne na nás, či k objednávke pripísať svoje chuťové preferencie. Jedlá vyberieme tak, aby bola ich skladba čo najpestrejšia. Naviac u nás máte možnosť do 3 mesiacov od nákupu jedla, ktorá vám nechutia, vymeniť.

Proteínové jedlá navyše neslúžia len pre chudnutie, sú skvelými doplnkami tiež pre udržanie optimálnej váhy. Hotové trvanlivé jedlá si obľúbite ako obedy v kancelárii, alebo ako plnohodnotnú desiatu pri celodennom výlete.

Chcem ochutnať

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a súťažte o ceny v súhrnnej hodnote 4000 €!

Chcete vedieť viac? Pozrite sa na pravidlá súťaže.

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom