Francúzska keto diéta

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a vyhrajte hodnotné ceny, plus pre Vás máme všetky diétne programy so zľavou 30%!

Najlepšia chuť

Francúzi si svoje jedlo skutočne užívajú, je pre nich spoločenskou udalosťou a môže sa preto zdať, že si nič neodopierajú. Málokto však vie, že základom francúzskej kuchyne sú kvalitné a výživné suroviny, pestré napriek tomu striedme porcie, ku ktorým nesmie chýbať chutná zelenina. Na týchto základoch je vystavaná aj ponuka jedál Prodietix. Prajeme si, aby pre vás bolo chudnutie nielen efektívne, ale aj príjemné. Preto neustále pracujeme na receptúrach a dopĺňame paletu jedál o ďalšie sladké a slané varianty.

Zastávame tiež pravidlo, že keto diéta nemusí byť len z prášku! Aj napriek tomu, že si naše teplé a studené nápoje klienti pochvaľujú, v ponuke sú zastúpené tiež proteínové jedlá, ktoré sú svojou chuťou veľmi podobné jedlám "normálnym". Počas chudnutia si preto pochutnáte trebárs na skvelých vafliach, koláčoch, müsli, omeletách, pučených zemiakoch, párkoch, chipsoch či dokonca pizze. V ponuke nechýba ani vyhlásená francúzska delikatesa croissant či palacinky. Pokiaľ máte sladký zúbok, zamilujete si lahodnú nátierku s čokoládovo lieskovoorieškovou príchuťou Nutrinella.

Všetky proteínové jedlá si navyše môžete sami vybrať a zostaviť si tak jedálniček, na ktorom si naozaj pochutnáte. Výber jedál môžete nechať samozrejme aj na nás a do poznámky k objednávke iba pripísať vaše chuťové preferencie. Pri rozbaľovaní balíčka vás potom bude čakať príjemné prekvapenie. Pretože vieme, že každému chutí niečo iné, ponúkame vám aj možnosť výmeny jedál, ktoré vám nezachutia.

K pravidlám zdravého životného štýlu patrí pravidelnosť v jedlách, pitný režim a dostatok zeleniny. V každej fázy keto diéty sú povolené iné druhy zeleniny, zároveň sme pre vás pripravili mnoho receptov plných inšpirácie pre povolenú zeleninu vo všetkých fázach diétneho programu. Jedálniček si môžete obohatiť napríklad brokolicovými muffinmi, pečeným karfiolom či domácimi zeleninovými chipsami. S proteínovými jedlami Prodietix ušetríte čas náročnou prípravou jedla. Tento čas môžete venovať sami sebe, dopriať si odpočinok a namiesto jedenia "na stojáka" si jedlo naozaj vychutnať.

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a súťažte o ceny v súhrnnej hodnote 4000 €!

Chcete vedieť viac? Pozrite sa na pravidlá súťaže.

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom