Francúzska keto diéta

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a vyhrajte hodnotné ceny, plus pre Vás máme všetky diétne programy so zľavou 30%!

Najlepšie poradenstvo a zákaznícky servis

Premýšľate, podľa čoho a ako správne vybrať dietny program, aby vám priniesol efektívne výsledky? S Prodietix na to nie ste sami! Náš tím výživových poradcov je vám pripravený poradiť so všetkými otázkami, ktoré vás môžu o keto diéte zaujímať. Certifikovaný výživový poradca vás prevedie výberom vhodného diétneho programu, bude vám k dispozícii počas chudnutia a môžete sa na neho obrátiť aj po skončení diéty. Váhate, či je pre vás keto diéta to pravé? Objednajte si konzultáciu zadarmo!

Ako si vybrať najlepší diétny program ?

U nás žiadnu univerzálnu diétu pre všetkých nenájdete. Vieme, že aby bolo chudnutie efektívne, je potrebné vziať do úvahy rad parametrov, ako je vek, pohlavie, váha, výška, denná aktivita, druh zamestnania, pohyb a tiež váš chudnúci cieľ. Aby ste sa v ponuke diétnych balíčkov nestratili, vrelo odporúčame konzultáciu s našimi výživovými poradcami, ktorí vás výberom prevedú a poradia vám ten najvhodnejší program presne podľa vašich individuálnych potrieb. Pre výber vhodného diétneho programu môžete tiež využiť našu online kalkulačku.

S čím sa môžete na výživových poradcov Prodietix obrátiť ?

Ak vás trápia akékoľvek obavy či nejasnosti pred začiatkom diéty, budeme veľmi radi, keď ich s nami budete konzultovať a naši výživoví poradcovia vám pomôžu všetko uviesť na pravú mieru. Počas úvodnej konzultácie je vhodné uviesť aj váš zdravotný stav, ak vás trápia nejaké zdravotné ťažkosti. Aj to hrá pri výbere diétneho programu úlohu a naši výživoví poradcovia vám odporučia vhodnosť diéty.

Ako si vybrať keto jedlá ?

Výber keto jedál je veľmi jednoduchý a náš e-shop vás výberom jednotlivých častí jedálnička pre každú fázu intuitívne prevedie. Ak vás zaujal vzorový jedalníček, môžete zvoliť možnosť "vyplniť vzor" - jedlá sa automaticky predvyplní a vy môžete výber následne upravovať. Sme vám k dispozícii aj pre objednávky po telefóne. Zostavenie jedálnička môžete tiež úplne nechať na nás, prípadne uviesť svoje chuťové preferencie. Vždy sa snažíme vybrať čo najpestrejšiu paletu chutí.

Čo keď si nebudete počas keto diéty vedieť rady ?

Na chudnutie nie ste sami! Sme vám oporou aj počas diétneho programu. Ak sa objavia akékoľvek ťažkosti alebo dieta nespĺňa vaše očakávania, neváhajte sa na nás obrátiť. Veľmi často možno drobnými úpravami v jedálničku počas keto diéty dosiahnuť skvelé výsledky. Ak by vám vybraný program nevyhovoval alebo sa objavil iný druh nespokojnosti, v rámci programu Garancia spokojnosti môžete zakúpené keto jedla do 30 dní vrátiť.

Ako pokračovať po skončení keto diéty?

Prajeme si, aby ste si vašu optimálnu váhu udržali aj po skončení diéty, preto pre vás pripravíme ukážkový jedálniček s odporúčaniami, ako ďalej postupovať. Novo sme pre vás pripravili aj program Balance plný vynikajúcich jedál, ktorá vám s udržaním hmotnosti pomôžu a sú preto vhodné ako doplnok vášho racionálneho jedálnička.

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a súťažte o ceny v súhrnnej hodnote 4000 €!

Chcete vedieť viac? Pozrite sa na pravidlá súťaže.

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom