Francúzska keto diéta

V regiónech Martin a Spišská Nová Ves kvôli krizovému stavu ochorenia Covid-19 môže dojsť k oneskoreniu doručenia zásielok u prepravcu SPS. Za komplikácie sa ospravedlňujeme.

Zadajte v košíku zľavový kód FEBRUAR20 a získajte dodatočnú zľavu 20 EUR na nákup nad 120 EUR. Akcia platí do 28.2.2021.

< zobrazit všetky otázky

Príprava jedál, mikrovlnná rúra, mikrovlnka, víno

Otázka:

Nepoužívam mikrovlnku vôbec, pri niektorých polievkach a nápojoch máte však len prijatie v mikrovlnku. Ako postupovať? Tiež by ma zaujímalo, ak počas 1.fázy vypijem 1-2dcl suchého červeného vína, dojde k výraznému narušeniu ketozy? Môže sa prihodiť nečakaná oslava :)...

Odpoveď:

Dobrý deň, kde je napísaná mikrovlnná rúra, ako napr. polievky, tak stačí zaliať horúcou vodou, pretrepať v shakeri a máte pripravené proteínové jedlo. Ak máte koláče, chlebovú zmes môžete použiť rúru na pečenie. 3krát do týždňa od 2. fázy môžete piť 2 dcl suchého vína za deň a nenaruší sa ketóza, výnimočne môžete v prvej fázy, ale odporúčali by sme skôr od druhej, pretože prvá fáza by mala byť striktná a dochádza v nej k najväčšej váhovej redukci. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. S prianím pekného dňa, Martin.


Máte na nás nejakú otázku?

Neváhajte nám napísať, radi vám poradíme.

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom