Francúzska keto diéta

Novinky

 • Balíčky hotových jedál so zľavou až 27%

  Už ste vyskúšali naše hotové jedlá?
  Hotovky Prodietix sú ideálnym obedom do práce alebo na cesty. Navyše sú dokonalým pomocníkom pre udržanie váhy - nutrične vyvážené, trvanlivé minimálne 6 mesiacov a stačí ich len ohriať!  Aktuálne ich môžete nakúpiť v balíčku so zľavou až 27%!

  Viac...

 • Balíček nápojov zadarmo ku každému programu

  So začínajúcim letom sme si pre vás pripravili ďalšie prekvapenie! Nakúpte v dňoch 29.6.-5.7. akýkoľvek diétny program a dostanete ZADARMO balíček 3 proteínových nápojov v hodnote 5,94 .

  Viac...

 • Nový spokojný zakazník

  Ester G., 48 rokov, 12 kg za 9 týždňov

  Schudla som 12 kíl za 9 týždňov bez akýchkoľvek ťažkostí alebo vedľajších príznakov... To je 16% mojej predošlej váhy. Moja rodina a prostredie ma podporujú a sú na mňa hrdí. Som veľmi spokojná, nechcem znova pribrať, takže sa stravovacími pravidlami budem aj naďalej riadiť.

  Viac...

 • Nový spokojný zakazník

  Iveta Č., 27 rokov, 8 kg za 30 dní

  Prodietix diéta ma prekvapila. Až také výsledky som nečakala. Nielen že som za mesiac schudla 8 kg ale naučila som sa naozaj pravidelne jesť a piť.

  Viac...

 • Nový spokojný zakazník

  Šárka  M., 26 rokov, 16 kg za 12 týždňov

  Keď sa moja váha veľmi nebezpečne priblížila trojcifernému číslu, povedala som si: "A dosť!" O ketodiéte som už skôr veľa počula aj čítala, takže som mala predstavu, do čoho idem a Prodietix som si vybrala hlavne preto, že jedlo je balené po jednotlivých porciách, môžem si vybrať príchute a ak mi niečo nechutí, môžem si jedlo vymeniť.
  Prvá fáza išla celkom podľa plánu, prvé dva dni boli náročnejšie, potom už to bolo oveľa lepšie, keď telo prešlo do ketózy - schudla som asi 8 kg aj napriek tomu, že po prvom týždni diéty začali platiť obmedzenia vychádzania a ďalších 5 týždňov som pracovala z domu a prakticky vôbec som sa nehýbala.

  Viac...

 • Recept: Pad thai

  Pripravte si thajskú delikatesu v odľahčenej nízkosacharidovej verzii! Na Pad thai s rezancami Shirataki si môžete pochutnať aj v priebehu proteínovej diéty.

  (vhodné od 3. fázy)

  Recept

  Viac...

 • NOVINKA! Hotové nutrične vyvážené jedlá!

  Nestíhate variť, ale nechcete nabrať ťažko zhodené kilá späť? Pripravili sme pre vás nový rad nutrične vyvážených hotových jedál. Jedlá sú pripravené špeciálne pre tých, ktorí dokončili diétu a chcú si svoju váhu udržať. Všetky naše hotové jedlá majú navyše trvanlivosť dlhšiu ako 6 mesiacov. Neváhajte a vyskúšajte.

  Viac...

 • Blog: Ako na dovolenke nepribrať?

  Sezóna letných dovoleniek je pred nami. Ako počas nej nezhatit diétne úspechy a udržať si váhu? Čo si zabaliť na desiatu či olovrant? Čo si objednať v reštaurácii? A čo sa stane, keď šliapneme vedľa? Na túto tému sme vyspovedali nášho výživového poradcu Tomáša.

  Viac...

 • Hurá do plaviek! Zľava 12% na všetko!

  Vybavte sa produktami Prodietix, ktoré u nás nakúpite od 19.5. až do 24.5. so zľavou 12%. Pre využitie akčnej ponuky zadajte v košíku zľavový kód HURADOPLAVIEK

  Viac...

 • Koľko kg schudla redaktorka e-mimino.cz a ako sa teraz cíti?

  Redaktorka e-mimino.cz Márie s nami schudla krásnych 14 kilogramov. Pozrite sa, ako všetko prebiehalo.

  Viac...

 • Recept - Slávky na víne

  Pripravte si za 15 minút večeru ako v luxusnej stredozemnej reštaurácii!
  Slávky na víne sú diétne (vhodné od druhej fázy diéty) a úplne vynikajúce.

  Mňam!

  Viac...

 • Nový spokojný zakazník

  Natalia P., 33 rokov, 14 kg za 9 týždňov

  Išla som do nej "buď a alebo". Po 11 dňoch som mala skoro 6 kg dole. "Wow" ľudia okolo mňa si začali všímať zmeny aj ja sama. Jedlá ma veľmi bavili, pretože sa pripravujú vo veľmi krátkom čase. Už mám za sebou 9 týždňov a som úplne nadšená z 14 kg dole. Určite chcem v tom pokračovať. Jedlá mi chutili. Túto diétu môžem konečne odporučiť aj ďalej a viem sama, že naozaj funguje. S Prodietix to zvládne naozaj každý.

  Viac...

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom