Francúzska proteínová diéta

Novinky

 • Nový spokojný zákazník

  Lucia B., 40 rokov, 8 kg za 6 týždňov

  S prodietixom, som sa totiž naučila jesť a znovu žiť, zmenila som svoje stravovacie návyky, v ktorých pokračujem a úspešne znižujem svoju váhu ďalej, hoci už len po gramoch, opäť som sa vrátila k športu, naberám svalovú hmotu a pracujem na sebe😊 Mám sama zo seba úžasný pocit a čo ma teší ešte viac, že komukoľvek som túto diétu odporučila, ďakoval mi, pretože dosiahol rovnakých úspechov. A preto som Vám napísala tento svoj príbeh, aby aj Vy ste zmenili svoj život a urobili sa šťastnými, pretože to za Vás nikto iný neurobí!

  Viac...

 • Novinka - párky a klobásy so zľavou 20%

  Viete si predstaviť, že by ste si mohli dopriať počas diéty párky alebo klobásy?

  To nie je predstava, ale realita! Proteínové chorizo, fuet, frankfurtské párky a koktailové párky teraz v ochutnávkovém balíčku so zľavou -20%.

  Viac...

 • Nový spokojný zákazník

  Dávid Č., 31 rokov, 15 kg za 9 týždňov

  Prodietix diéta pre mňa bola veľmi úspešná a predčila moje očakávania. Schudol som presne to, čo som si naplánoval a to 15 kg. Prvých štrnásť dní bolo náročnejších, ale to predovšetkým pre to, že som bol dosť rozjedený, ale potom sa to zlomilo a najväčšou motiváciou bol viditeľný úbytok kíl. Som rád, že som to absolvoval. Vďaka!

  Viac...

 • ZERO sirup zadarmo k nákupu nad 60 €

  Nakúpte na www.prodietix.sk za 60 € a získajte ZADARMO ZERO sirup.

  Pre využitie ponuky napíšte do poznámky objednávky príchuť sirupu, o ktorú máte záujem. Ponuka je platná od 9.10.2019 do 13.10.2019.

  Viac...

 • Nový spokojný zákazník

  Lenka Č., 33 rokov, 14 kg za 9 týždňov

  Môj príbeh je veľmi strohý, ale každopádne úspešný. Chcela som a hlavne potrebovala už dlho schudnúť a stále sa mi to nedarilo, až som na odporúčanie objavila Prodietix a vďaka tejto diéte som schudla (pre mňa) krásnych 14 kg. Vďaka!

  Viac...

 • Novinka a recept - Proteínové müsli

  Vyskúšajte novinku - proteínovej müsli a pripravte si ho trebárs ako parfait.

  Viac...

 • Nový spokojný zákazník

  Lukáš M., 38 rokov, 19 kg za 9 týždňov

  Inak na psychiku to bolo super, kilá letela dolu priamo neuveriteľne a celkovo sa cítim oveľa lepšie. Teraz už mám v hlave všetko dobre "zrovnané", tak snáď obdobie po diéte zvládnem. Chce to sa vyhýbať cukru, neprejedať sa na noc, pravidelne jesť a piť a trocha toho pohybu tiež neuškodí. Chcem veľmi poďakovať celému tímu Prodietix, ktorý mi rozhodne tiež veľmi pomohol a zodpovedal všetky moje všetečné otázky. Odporúčam rozhodne všetkým, bola to moja úplne prvá diéta a stála za to, zafungovala nad očakávania. Chcel som zhodiť 11 kg a podarilo sa skoro 19 kg za 9 týždňov.

  Viac...

 • NOVINKA! Sirupy ZERO v troch príchutiach!

  Všetkým milovníkom osviežujúcich nápojov ponúkame novinku - Sirupy ZERO! Či už si vyberiete príchuť broskyňa, lesné ovocie alebo jahoda, môžete si byť istí, že neobsahujú žiadny cukor a kalórie. Neváhajte a vyskúšajte! 

  ! ️ TERAZ V PREDAJI SO ZĽAVOU 15%  ! ️

  Viac...

 • Recept - Hovädzie mäso na hubách a baklažánu

  Doplňte do tela potrebné minerály! Baklažán je mimoriadne bohatý na minerálne soli fosforu, vápnika, draslíka, horčíka, železa a mangánu. Dajte si ho treba ako my – s hubami a hovädzím mäsom. Celý recept tu >>

  Recept je vhodný pre: 2. fázu, 3. fázu

  Viac...

 • Nový spokojný zákazník

  Lenka P., 47 rokov, 13 kg za 9 týždňov

  Náhodou som narazila na stránky Prodietix a oslovilo ma, že sú už jedla v jednotlivých dávkach a nemusia sa počítať a vážiť jednotlivé porcie. S diétou som schudla za 9 týždňov 13 kg bez hladu a chutí na sladké. Ešte nie som na svoje cieľovej váhe, ale už teraz som spokojná a v chudnutí budem pokračovať.

  Viac...

 • K nákupu nad 60 € tri balenia proteínových chipsov Prodietix ZADARMO!

  Dobrá správa pre všetkých, čo radi maškrtia.

  Ak vytvoríte v dňoch 25.-29.9.2019 objednávku nad 60 eur, dostanete ZADARMO tri balenia proteínových chipsov Prodietix.

  Pre využitie ponuky napíšte do poznámky objednávky heslo "CHIPSY ZADARMO".

  Nakupujte tu

  Viac...

 • Nový spokojný zákazník

  Beáta K., 29 rokov, 8 kg za 6 týždňov

  Po skončení programu som sa veľmi bála jojo efektu, ale nenastal, nakoľko toto stravovanie naučí aj pravidelnosti a aj keď už mám asi mesiac po programe tak váha osciluje max +- 0,5kg. Som rada, že som sa na to dala a odporúčam všetkým čo chcú schudnúť. Je to bez námahy, rýchlo a produkty sú chutné a aj rýchlo pripravené. Okolie si veľmi rýchlo začalo všímať moje úbytky na váhe a každému kto sa pýta ako to robím, len s radosťou odporúčam Prodietix. Ďakujem Vám

  Viac...

Online kalkulačka

Spočítajte si svoj diétny program

žena muž

Problematické partie

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom