Francúzska keto diéta

MEGA AKCIA! V dňoch 14.9. - 20.9. nakúpite všetky produkty, ktoré sa pripravujú v shakeru, so zľavou 25 %. Viac

Novinky

 • Nový spokojný zakazník

  Určite si chcem tento program zopakovať buď na jeseň, alebo v zime, lebo by som sa rada dostala pod 80kg. Takú váhu som nemala ani na strednej škole :-). Ozaj nemám žiadnu výčitku. Prodietix nám nielenže pomohol schudnúť, ale naučil nás aj pravidelne sa stravovať a presunúť ťažisko pripravovaných jedál na zeleninu. Odporúčam všetkými desiatimi. 

  Viac...

 • Stras kilá naviac! Zľava 25% na všetky produkty do shakera

  MEGA AKCIA! V dňoch 14.9. - 20.9. nakúpite všetky produkty, ktoré sa pripravujú v shakeri, so zľavou 25%. Polievky, krémy, kaše, omelety, nápoje a ďalšie proteínové dobroty tak zaobstaráte o štvrtinu lacnejšie.

  Viac...

 • Nový spokojný zakazník

  Lucia D., 39 rokov, 18 kg za 12 týždňov

  Naučila som sa dodržiavať pitný režim a zahŕňať viac zeleniny do jedálnička. Verím, že ak by som mohla byť viac aktívna a cvičiť úbytok váhy by bol aj vyšší, ale aj tak som spokojná. Vyzerám a hlavne sa aj cítim lepšie.

  Diétu Prodietix môžem len odporučiť!

  Viac...

 • Recept - pečený karfiol

  Vedeli ste, že jedna porcia karfiolu pokryje vašu dennú potrebu vitamínu C? Vyskúšajte recept na pečený karfiol a presvedčte sa, že aj na zelenine si môžete kráľovsky pochutnať.


  Pečený karfiol si môžete dať ako prílohu k "normálnemu" jedlu, k proteínovému jedlu alebo samotný ako desiatu medzi jedlami.

  Viac...

 • Nový spokojný zakazník

  Marek P., 38 rokov, 27 kg za 12 týždňov

  Zlepšil sa mi spánok, problémy s vyskočenou platničkou a celkovo sa cítim ako už veľa rokov nie. Počas leta si budem užívať, že sa nemusím už tak moc hanbiť vyliezť v plavkách alebo bez trička a na jeseň sa vrhnem na druhú etapu, s ktorou, verím, sa mi už podarí doraziť až na normálnu váhu.

  Viac...

 • Zľava 15% - Hubová sezóna je tu!

  Privítajte s nami hubovú sezónu. Kúpte si hubový keto balíček so zľavou 15% alebo skúste niektorý z našich hubových receptov.

  Viac...

 • Thajský keto týždeň - zľavy 25 %

  Týždeň od 24.8. do 30.8. sa ponesie v duchu exotického Thajska. Využite zľavy 25% na thajské produkty alebo si uvarte diétne verzie thajských špecialít. Inšpirovať sa môžete receptami na Pad Thai alebo polievkou Tom Yam.

  Viac...

 • Nový spokojný zakazník

  Margaréta J., 22 rokov, 8 kg za 30 dní

  Jedlá boli veľmi chutné a dobre kombinovateľné s povolenou zeleninou. Najviac čo si z jedál pochvaľujem sú tyčinky takže na desiatu/olovrant som sa vždy tešila.
  Pred diétou som dosť často ponocovala a na druhý deň neskoro vstávala. S touto diétou som nielenže nastavila na pravidelné stravovanie ale taktiež na normálny režim spánku.
  Po schudnutí s Prodietix sa cítim skvelo a konečne som so sebou spokojná.

  Viac...

 • Nový spokojný zakazník

  Radovan H., 64 rokov, 20 kg za 12 týždňov

  S Prodietix diétou som spokojný, splnila, čo som od nej očakával. Všetkým ju odporúčam. V chudnutí budem pokračovať. Cítim sa už oveľa lepšie a začínam zaraďovať aj telesné cvičenie. Verím, že budem pripravený na zmenšenie žalúdka. Alebo sa ukáže, že ho ani nepotrebujem, čo by bolo najlepšie.

  Viac...

 • Grécky keto týždeň - 3 grécke recepty pre letné grilovanie

  Aj v keto diéte si môžete skutočne pochutnať. V rámci gréckeho týždňa ponúkame tri skvelé recepty - gyros, tzatziki a teľacie souvlaki. Perfektná voľba pre letné grilovanie! Ktorý z receptov vyskúšate vy?

  Viac...

 • Zľavy až 32 % - Francúzsky týždeň

  Je tu ďalšia zastávka na ceste okolo sveta! Pretože sme francúzska proteínová diéta v týždni od 3.8. do 9.8. ponúkame tie "najfrancúzskejšie" produkty z našej ponuky so zľavou až 32 %. Vyberiete si proteínový croissant, krém s príchuťou crème brûlée alebo omeletu s príchuťou provensálského korenia?

  Viac...

 • Španielsky keto týždeň

  Ochutnajte s nami pravé Španielsko. Pripravte si španielske menu ľahko, rýchlo a tento týždeň tiež LACNEJŠIE! Od 27.7. do 2.8. sme si pre vás pripravili zľavu 25% na chorizo a risoni. Pripravte si napríklad skvelú paellu.

  Viac...

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom