Francúzska proteínová diéta

Novinky

 • VELKÁ LETNÁ ZĽAVA -15% NA VŠETKO

  Privezli ste si z dovolenky niečo naviac?

  22. - 25.8.2019 nakúpte so zľavou -15%. 

  Pri nákupe zadajte zľavovy kód LETNAZLAVA2019 


   

  Viac...

 • Recept - Sendviče so zelerovou pomazánkou

  Zeler je výživná surovina, ktorá dokáže znížiť apetít a chuť na sladké a mastné jedlá, čo v diéte iste oceníte. Táto neobyčajne obyčajná zelenina navyše obsahuje veľké množstvo vitamínov a minerálov, ktoré vaše telo potrebuje ku každodennému fungovaniu. Tak čo skúsiť túto lahodnú pomazánku?

  Recept je vhodný pre 1. fázu, 2. fázu, 3. fázu  

  Viac...

 • Nový spokojný zákazník

  Šárka N., 45 rokov, 7 kg za 6 týždňov

  Mala som obavy, že sa mi schudnúť nepodarí, ale všetko prebiehalo tak, ako Prodietix uvádza na internetových stránkach.  Svojim známym by som ketodiétu mohla určite odporučiť a ešte by som chcela veľmi poďakovať firme Prodietix za veľmi rýchle odpovede na moje otázky ohľadom diéty v priebehu celého chudnutia.

  Viac...

 • Letná súťaž + ospravedlnenie

  Odpovedzte správne 3 súťažné otázky a získajte 50 × multipack proteínového piva ZADARMO! Viac o súťaži tu >>

  Viac...

 • Nový spokojný zákazník

  Eliška R., 23 rokov, 10 kg za 6 týždňov

  Prvým impulzom pre Prodietix bola moja teta, ktorá vďaka nej vyzerá lepšie ako keď mala 20 rokov. Výsledky po 6 týždňoch sú pre mňa neuveriteľné, cítim sa lepšie ako kedykoľvek predtým, nehanbím sa za svoje telo a moje okolie si zmeny tiež všimlo.

  Viac...

 • Recept - Krevetový šalát s pikantnou marinádou

  Vedeli ste, že vďaka prítomnosti omega-3 mastných kyselín krevety pozitívne pôsobia na kardiovaskulárne zdravie? A prečo krevety zahrnúť do svojho jedálnička? Pomáhajú s chudnutím pre ich vysoký obsah bielkovín, a zároveň nízkokalorickú hodnotu.

  Recept je vhodný pre: 2. fázu, 3. fázu

  Viac...

 • Nový spokojný zákazník

  Stanislava V., 43 rokov, 5 kg za 3 týždne

  Zistila som, že tento program je výborný spôsob , ako zhodiť zdravo prebytočné kilogramy. Všimol si to i môj manžel a manžel mojej priateľky. Nakoniec, je rozdiel vidno i na priložených fotografiách. Moja konečná váha je teraz 60 kg. Prodietix môžem jednoznačne iba odporučiť :))))

  Viac...

 • Recept - Čevapčiči

  Hovädzie mäso je zdrojom plnohodnotných bielkovín a železa. Zložkou hovädzieho mäsa je aj kyselina linolová, ktorá v ľudskom tele napomáha vytvoreniu optimálnej rovnováhy medzi svalovou a tukovou hmotou. Nevynechávajte teda poriadny kus mäsa ani po ukončení diétneho programu :-)


  Recept je vhodný pre: 2.fáza, 3. fáza

  Viac...

 • Nový spokojný zákazník

  Petra K., 38 rokov, 5 kg za 3 týždne

  Po troch týždňoch som schudla s Prodietixom ďalších 5 kg a tento program ma naučil dodržiavať pauzy medzi jedlami, neuždibovať medzi hlavnými jedlami a desiatami a povedala by som, že ma donútil piť viac vody. Premýšľam nad tým, že si tento program ešte zopakujem.

  Viac...

 • Nový spokojný zákazník

  Karin G., 36 rokov, 13 kg za 9 týždňov 

  Schudla som 13kg (niekto si povie málo), dôležité je však merať aj obvody. Po troch tehotenstvách mi zostalo bruško, stále som sa cítila ako tehotná. V páse mi ubudlo neuveriteľných 20 cm. 

  Viac...

 • Recept - Karfiolové tyčinky

  Tieto karfiolové tyčinky obsahujú minimum kalórií a takmer žiadne sacharidy. Hodia sa ako rýchla desiata do krabičky alebo na prikusovanie u večerného odpočinku, namiesto klasických tyčiniek z bielej múky. A to stojí za vyskúšanie :-)

  Recept je vhodný pre: 1. fáza, 2. fáza, 3. fáza

  Viac...

 • Nový spokojný zákazník

  Petra G., 29 rokov, 17 kg za 12 týždňov 

  Mám dole 17 Kg za 12 týždňov. Všetci okolo mi typujú ešte väčší úbytok. Sama som so sebou spokojná. Hlad som v programe nemala. Jedlá sú chutné a perfektné je možnosť vybrať si podľa chuti. Som veľmi spokojná s výsledkom a hlavne aj s tým, čo som sa touto diétou naučila. Ďakujem PRODIETIX

  Viac...

Online kalkulačka

Spočítajte si svoj diétny program

žena muž

Problematické partie

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom