Novinky

Recept - Špenátový koláč s cottage syrom

Kvalitný syr cottage má na svojich 100 gramov len niečo málo cez 100 kcal a zároveň aspoň 11 gramov bielkovín. Skvele sa hodí do 3. fázy diétnych programov aj ako olovrant po ukončení Prodietix diéty...

Recept vhodný pre 3. fázu

Nový spokojný zákazník

Rada by som sa poďakovala celému Prodietix týmu, že so mnou spolupracovali a aj vďaka ním sa mi podarilo nenásilnou formou schudnúť 12 kg.

Recept - Risoni s mangoldom a listovým špenátom

Mangold priaznivo pôsobí proti kôrnateniu ciev a obsahuje veľké množstvo kyseliny šťaveľovej. Jeho úprava je podobná viac používanému špenátu. Spestrite si svoj diétny program už od 1. fázy ...

Recept vhodný pre 1. fázu, 2. fázu, 3. fázu

Nový spokojný zákazník

Diéta mi vyhovovala v mojom hektickom pracovnom živote, kedy som po jej ukončení niektoré jedlá zakomponoval do stravovacieho režimu vo chvíľach, kedy na pracovných cestách nestíham jesť.

Recept - Ružičkový kel so šampiňónmi a vajcami

Ružičkový kel pomáha pri detoxikácii organizmu a tým, že má odvodňovacie účinky, pomáha aj pri chudnutí a navyše zvyšuje odolnosť voči stresu. Vláknina a bielkoviny pomáhajú s pocitom sýtosti pri diéte.

Recept vhodný pre 1. fázu, 2. fázu, 3. fázu

Nový spokojný zákazník

S diétou sa mi zlepšil život (kvalitný spánok, možnosť behanie bez nadmernej záťaže kĺbov, oprášila som svoj starý šatník, mám viac energie). Telo mám len jedno a je potrebné sa o neho starať.

Recept - Pečený karfiol s vôňou orientu

Karfiol obsahuje minimum tukov, čo ho radí k diétnym potravinám. Energetická hodnota 100 g karfiolu je len 25 kcal a vďaka obsahu výživných látok pôsobí proti infekciám a znižuje krvný tlak. Vyskúšate tiež tento orientálny recept?

Recept vhodný pre 1. fázu, 2. fázu., 3. fázu

Nový spokojný zákazník

Po konzultácii na hematológii a diabetológii som Prodietix diétu vyskúšal. Hneď na začiatku sa mi upravil krvný cukor a ja som bol opäť v norme. Mohol som vypustiť lieky na cukor. Potom som dodržiaval to, čo je v diétnom programe odporúčané a podarilo sa mi zhodiť 17 kg. Naučil som sa jesť tie potraviny, ktoré mi robia dobre a som veľmi spokojný. Spravil sa mi diabetes, tlak, váha aj cholesterol.

Recept - Špenátové lievance

Špenát obsahuje viac ako 90% vody a jeho energetická hodnota je teda veľmi nízka. Jeho 100 g poskytuje dve tretiny dennej dávky vitamínu A a kyseliny listovej. Nezabúdajte aj túto zeleninu zaradiť do svojho stravovacieho režimu.

Recept vhodný pre 1. fázu, 2. fázu a 3. fázu

Nový spokojný zákazník

Teraz som nepociťovala hlad vôbec a chute som za 12 týždňov takmer nemala. Počas tejto doby sa mi podarilo schudnúť 19 kg! Podarilo sa mi to v hlave urovnať natoľko, že teraz po ukončení programu viem, ako si správne nakombinovať jedlo a naučila som sa jesť zeleninu aj dodržiavať pitný režim.

Online kalkulačka

Spočítajte si svoj diétny program

žena muž

Problematické partie