Francúzska keto diéta

Novinky

 • Nový spokojný zakazník

  Katarína K., 27 rokov, 15 kg za 9 týždňov

  Veľmi som ocenila, že som nemusela tráviť hodiny v posilňovni alebo behať po parku.

  S prodietix diétou som sa naučila pravidelne a hlavne v pokoji, pomaly jesť, dodržiavať pitný režim, jesť pravidelne čerstvú zeleninu a spomaliť tempo.

  Viac...

 • Nový spokojný zakazník

  Veronika V., 31 rokov, 13 kg za 9 týždňov

  Mala som diétu na 9 týždňov a môžem povedať že jedlá mi veľmi chutili a nemala som pocit hladu a váha mi išla krásne dole. Teraz som konečne spokojná a môžem prodietix len odporučit. Za tie týždne som dala dolu 13 kg a cítim sa skvelo.

  Viac...

 • Nový spokojný zakazník

  Martin K., 51 rokov, 25 kg za 12 týždňov

  Je mi 51 rokov a už som nedúfal, že sa mi podarí schudnúť. Na webovú stránku Prodietix som narazil náhodou, keď sa mi objavila reklama na internete. Pomocou online kalkulačky som si vypočítal svoj diétny program a rozhodol som sa, že to vyskúšam.

  Viac...

 • Nový spokojný zakazník

  Alena H., 30 rokov, 15 kg za 9 týždňov

  Nebudem klamať, že všetko bolo jednoduché a nikdy som nemala chuť si dať aj niečo, čo diéta nepovoľovala (navyše v letných mesiacoch, ktoré pre mňa predstavujú dni plné grilovania, letných koktailov, atď.) Stačilo sa však pozrieť do zrkadla či postaviť na váhu a povedať si, že diéta predsa funguje a vyzerám oveľa lepšie ako na začiatku, takže stačí pár týždňov vydržať a budem na seba hrdá a spokojná s výsledkom.

  Viac...

 • Nový spokojný zakazník

   Jana N., 48 rokov, 20 kg za 12 týždňov

  Teraz som sa naučila každé ráno pravidelne raňajkovať (čo som vážne nerobila) a strážim si stravu, aby bola pravidelná, kilá išli krásne dole a vôbec som nemala hlad a chuť bola veľmi dobra až ma to prekvapilo, po 3 mesiacoch som zistila, že mám 20 kg dole, veľa centimetrov, o niekoľko čísel menšiu veľkosť.

  Viac...

 • Nový spokojný zakazník

   Vaclav P., 40 rokov, 18 kg za 12 týždňov

  Išiel som do toho ako podpora kamarátke (ktorá tiež schudla),, ale neveril som, že by som schudol aj ja, jedlo bolo dobré a vôbec som nemal hlad. Odporučil by som diétu všetkým, teraz ide len o to udržať si to;)

  Viac...

 • Nový spokojný zakazník

  S diétou Prodietix som sa dostal nielen na požadovanú váhu, ale navyše som sa naučil správnemu stravovaniu.
  Podľa môjho názoru sa dá diéta v pohode zvládnuť, najhoršie sú prvé tri dni diétneho plánu než sa telo adaptuje.
  Chcel by som povedať ľuďom, ktorí sa do tejto diéty pustia, že ak budú dodržiavať diétny plán, tak sa výsledok zaručene dostaví.

  Viac...

 • Nový spokojný zakazník

  Určite si chcem tento program zopakovať buď na jeseň, alebo v zime, lebo by som sa rada dostala pod 80kg. Takú váhu som nemala ani na strednej škole :-). Ozaj nemám žiadnu výčitku. Prodietix nám nielenže pomohol schudnúť, ale naučil nás aj pravidelne sa stravovať a presunúť ťažisko pripravovaných jedál na zeleninu. Odporúčam všetkými desiatimi. 

  Viac...

 • Stras kilá naviac! Zľava 25% na všetky produkty do shakera

  MEGA AKCIA! V dňoch 14.9. - 20.9. nakúpite všetky produkty, ktoré sa pripravujú v shakeri, so zľavou 25%. Polievky, krémy, kaše, omelety, nápoje a ďalšie proteínové dobroty tak zaobstaráte o štvrtinu lacnejšie.

  Viac...

 • Nový spokojný zakazník

  Lucia D., 39 rokov, 18 kg za 12 týždňov

  Naučila som sa dodržiavať pitný režim a zahŕňať viac zeleniny do jedálnička. Verím, že ak by som mohla byť viac aktívna a cvičiť úbytok váhy by bol aj vyšší, ale aj tak som spokojná. Vyzerám a hlavne sa aj cítim lepšie.

  Diétu Prodietix môžem len odporučiť!

  Viac...

 • Recept - pečený karfiol

  Vedeli ste, že jedna porcia karfiolu pokryje vašu dennú potrebu vitamínu C? Vyskúšajte recept na pečený karfiol a presvedčte sa, že aj na zelenine si môžete kráľovsky pochutnať.


  Pečený karfiol si môžete dať ako prílohu k "normálnemu" jedlu, k proteínovému jedlu alebo samotný ako desiatu medzi jedlami.

  Viac...

 • Nový spokojný zakazník

  Marek P., 38 rokov, 27 kg za 12 týždňov

  Zlepšil sa mi spánok, problémy s vyskočenou platničkou a celkovo sa cítim ako už veľa rokov nie. Počas leta si budem užívať, že sa nemusím už tak moc hanbiť vyliezť v plavkách alebo bez trička a na jeseň sa vrhnem na druhú etapu, s ktorou, verím, sa mi už podarí doraziť až na normálnu váhu.

  Viac...

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom