Francúzska keto diéta

Novinky

 • Nový spokojný zakazník

  Alexandra Š., 33 rokov, 13 kg za 9 týždňov

  Milý tým prodietix, ďakujem Vám za zmenu môjho života ☺. Vašu diétu som videla na facebooku, internete, ale vždy som váhala. Dnes sú reklamy, photoshopy...veď to poznáte. Keď som však videla kolegyne ako neuveriteľne schudli, hneď som začala skúmať, akú diétu držali. Bola to práve diéta prodietix. Všetko potrebné mi vysvetlili, poradili, rozhodnutie bolo len na mne. Okrem finančnej stránky som zvažovala, či dokážem dodržiavať správny režim popri mojom už dvojročnom drobcovi. Nakoniec som do toho šla a neľutujem. Zhodila som 13 kíl za 9 týždňov. Takú váhu som mala ešte na gymnáziu.

  Viac...

 • Nový spokojný zakazník

  Daniela P., 39 rokov, 6 kg za 30 dní

  Dnes mám o 17 kíl menej a cítim sa skvele. Ľudia v okolí si moje zmeny tiež všimli. Chcela by som všetkým odporučiť, naozaj Prodietix funguje.

  Viac...

 • PRIVÍTAJTE JAR ZĽAVOU 15%!

  Všetky proteínové jedla teraz kúpite o 15% lacnejšie. Ale poponáhľajte sa, zľava trvá len do nedele 5.4.2020.

  Viac...

 • AKCIA! Doprava zdarma nebo se slevou 50%

  Přichystali jsme si pro Vás překvapení! Nejenže pri nákupu nad 50€ máte dopravu zdarma! Od neděle 22.3.2020 do neděle 29.3.2020 nakoupíte se slevou na dopravu 50%. Zboží vám doručíme do 48 hodin!

  Viac...

 • Nový spokojný zákazník

  Michaela s., 24 rokov, 6 kg za 30 dní

  Absolvovala som preto diétu M na 30 dní, pri ktorých som schudla takmer 6 kg! Priebeh diéty bol menej príjemný akurát v prvej fáze, ale možnosťou konzumáciou povolenej zeleniny sa pocit chutí na sladké znižoval. Výhodu programu nevidím len v redukcii váhy, ale aj návyku pravidelného stravovania a zaradenia zeleniny do jedálnička. Teraz sa už pri každom nákupe pozerám, čo jednotlivý výrobok obsahuje tak, aby som každý deň prijímala optimálnu dávku všetkých minerálov, bielkovín, sacharidov, tukov a pod. Do mojej cieľovej "vysnívanej" váhy mi chýba ešte 4 kg. Preto rada diétu zopakujem.

  Viac...

 • Nový spokojný zákazník

  Pavel M., 53 rokov, 21 kg za 12 týždňov

  Po trojmesačnom chudnúcom programe, pri ktorom som netrpel pocitom hladu a ktorý som nijako zvlášť nepodporoval fyzickou aktivitou, som sa nestačil pri pohľade na váhu diviť. Zhodil som skoro 21 kg a opäť som sa začal cítiť dobre, vrátila sa mi energia a vitalita. Ale čo na tom bolo to najkrajšie, dokonca sa mi výrazne zlepšili moje zdravotné testy, ubudlo liekov.

  Viac...

 • Doručujeme do 48 hodín! Sme tu stále pre Vás!

  Milí zákazníci,

  ďakujeme, že nám zostávate verní aj v tejto dobe neistoty. Hoci všetci prechádzame náročnejším obdobím, sme tu stále pre vás! Zásob máme dostatok, a dokonca sa nám darí doručovať do dvoch pracovných dní!

  Viac...

 • Ako si udržať postavu bez pohybu?

  Lámete si hlavu, ako si udžať postavu bez pohybu?

  Prečítajte si 10 dôvodov prečo je teraz najlepšia chvíľa siahnuť po jedlách Prodietix

  Viac...

 • Ako posilniť imunitu s Prodietix? Rozhovor s výživovými poradcami

  Naše telo je obdivuhodné. Denne zvádza boj s mikroorganizmami spôsobujúcimi rôzne ochorenia a zaisťuje nám pevné zdravie. Ako môžeme telu s týmto bojom pomôcť? Na túto tému sme sa dnes rozprávali s našimi výživovými poradcami - Tomášom a Martinom.

  Viac...

 • Zásobte sa!

  Zíva vaša chladnička a špajza prázdnotou? Zásobte sa múdro - funkčnými a trvanlivými potravinami. Potraviny Prodietix obsahujú komplexné viaczdrojové bielkoviny, minerály a vitamíny. Pritom majú veľmi dlhú trvanlivosť! Skúste napríklad jeden z našich balíčkov, teraz so zľavou až 10%!

  Viac...

 • Nový spokojný zákazník

  Miluša R., 50 rokov, 4 kg za 3 týždne

  Zakúpila som si teda diétny program a začala som. Počiatok bol zmenou, ale išlo to zvládnuť. Výhodou mi bolo, že už pred ketodiet som jedla striedmo a snáď aj správne. O to viac som milo prekvapená, že som nakoniec po tak krátkej dobe schudla 4 kilá. Pre mňa je to úspech. Keby som do Prodietix ketodiety nastúpila z normálneho jedálneho režimu, myslím si, že by bol úbytok určite oveľa väčší.
  Ďakujem Vám a čoskoro si "dám" ešte jedno kolo :-)).

  Viac...

 • Akcia! Balíček nápojov 10 + 2 zadarmo

  V akčnom balení nápojov získate dvanásť nápojov Prodietix za cenu desiatich.

  Viac...

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom