Francúzska keto diéta

Schudnite s Prodietix - zľava 30% na program na 30 dní

Novinky v diétnych programoch!

Vážení zákazníci,
na koniec roka a s nadchádzajúcou sezónou predsavzatí sme pre Vás pripravili niekoľko zmien v diétnych programoch. Nové sú predovšetkým diéty na 15 a 30 dní. Ich cieľom je ešte väčšia flexibilita a individuálny prístup nášho konceptu. Chudnúce ciele sú 4kg (diéta 15 dní) a 8kg (diéta na 30 dní).

Zmenu nájdete tiež v názvosloví diétnych programov. Doteraz známe diétne programy "Z" budú po novom s prívlastkom "S". Dĺžku jednotlivých diétnych programov nebudú už naďalej uvádzať čísla v podobe počtu týždňov v jednotlivých fázach, ale nazývané budú verbálne. Napríklad na miesto súčasného programu Z1 bude po novom "diéta" S "na 3 týždne".

Tretiou a najväčšou zmenou sú úplne nové diétne programy "L", ktoré sú určené predovšetkým pre osoby s veľkou telesnou konštitúciou, alebo vysokým denným energetickým výdajom. Oproti programom "S" (4 jedla denne) a programom "M" (5 jedál denne) sa v programoch "L" konzumuje 6 jedál denne.

Aj naďalej môžete využívať našu kalkulačku, ktorá vám spoľahlivo vhodný diétny program odporučí.

Ak sa práve nachádzate v procese chudnutia a váhate, ktorú ďalšiu fázu diétneho programu zakúpiť, neváhajte nás kontaktovať na chatu, Facebooku, e-mailu info@prodietix.sk alebo telefónnom čísle 0903 725 300. Sme tu pre Vás!

Ďakujeme za priazeň a prajeme pekný víkend.

Váš tým Prodietix

 

Do e-shopu

   

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom