Francúzska keto diéta

Novinky

 • Nový spokojný zákazník

  Peter K., 22 rokov, 15 kg za 9 týždňov

  Čakal som, že budem mať hlad a budem bez energie, čo sa ale nestalo. Keď mi náhodou nestačilo Prodietix jedlo, tak som si pripravil povolenú zeleninu a všetko bolo fajn. S Prodietix som schudol 15 kg za 9 týždňov a cítim sa skvele. Teraz si objednala diétu aj kolegyňa, ktorá bola tiež prekvapená, ako rýchlo chudnem a pri tom som úplne v pohode. Prodietix odporúčam všetkým, čo by chceli zhodiť pár kíl.

  Viac...

 • VELKÁ LETNÁ ZĽAVA -15% NA VŠETKO

  Privezli ste si z dovolenky niečo naviac?

  22. - 25.8.2019 nakúpte so zľavou -15%. 

  Pri nákupe zadajte zľavovy kód LETNAZLAVA2019 


   

  Viac...

 • Recept - Sendviče so zelerovou pomazánkou

  Zeler je výživná surovina, ktorá dokáže znížiť apetít a chuť na sladké a mastné jedlá, čo v diéte iste oceníte. Táto neobyčajne obyčajná zelenina navyše obsahuje veľké množstvo vitamínov a minerálov, ktoré vaše telo potrebuje ku každodennému fungovaniu. Tak čo skúsiť túto lahodnú pomazánku?

  Recept je vhodný pre 1. fázu, 2. fázu, 3. fázu  

  Viac...

 • Nový spokojný zákazník

  Barbora Ch., 35 rokov, 17 kg za 12 týždňov

  Mockrát ďakujem, pretože nielen že som krásne schudla, ale po dlhej dobe mám zo seba radosť a cítim sa plná energie. Ešte by som potrebovala schudnúť 5kg a viem, že sa k Prodietixu ešte vrátim, pretože toto je zaručene jediná diéta, ktorá naozaj funguje. A čo sa týka jedál, tak boli vynikajúce chuťovo a príprava naozaj rýchla. Ďakujem ešte raz a vy čo váhate, tak naozaj bežte do toho. Verte, že nebudete ľutovať !

  Viac...

 • Nový spokojný zákazník

  Šárka N., 45 rokov, 7 kg za 6 týždňov

  Mala som obavy, že sa mi schudnúť nepodarí, ale všetko prebiehalo tak, ako Prodietix uvádza na internetových stránkach.  Svojim známym by som ketodiétu mohla určite odporučiť a ešte by som chcela veľmi poďakovať firme Prodietix za veľmi rýchle odpovede na moje otázky ohľadom diéty v priebehu celého chudnutia.

  Viac...

 • Letná súťaž + ospravedlnenie

  Odpovedzte správne 3 súťažné otázky a získajte 50 × multipack proteínového piva ZADARMO! Viac o súťaži tu >>

  Viac...

 • Nový spokojný zákazník

  Eliška R., 23 rokov, 10 kg za 6 týždňov

  Prvým impulzom pre Prodietix bola moja teta, ktorá vďaka nej vyzerá lepšie ako keď mala 20 rokov. Výsledky po 6 týždňoch sú pre mňa neuveriteľné, cítim sa lepšie ako kedykoľvek predtým, nehanbím sa za svoje telo a moje okolie si zmeny tiež všimlo.

  Viac...

 • Recept - Krevetový šalát s pikantnou marinádou

  Vedeli ste, že vďaka prítomnosti omega-3 mastných kyselín krevety pozitívne pôsobia na kardiovaskulárne zdravie? A prečo krevety zahrnúť do svojho jedálnička? Pomáhajú s chudnutím pre ich vysoký obsah bielkovín, a zároveň nízkokalorickú hodnotu.

  Recept je vhodný pre: 2. fázu, 3. fázu

  Viac...

 • Nový spokojný zákazník

  Stanislava V., 43 rokov, 5 kg za 3 týždne

  Zistila som, že tento program je výborný spôsob , ako zhodiť zdravo prebytočné kilogramy. Všimol si to i môj manžel a manžel mojej priateľky. Nakoniec, je rozdiel vidno i na priložených fotografiách. Moja konečná váha je teraz 60 kg. Prodietix môžem jednoznačne iba odporučiť :))))

  Viac...

 • Recept - Čevapčiči

  Hovädzie mäso je zdrojom plnohodnotných bielkovín a železa. Zložkou hovädzieho mäsa je aj kyselina linolová, ktorá v ľudskom tele napomáha vytvoreniu optimálnej rovnováhy medzi svalovou a tukovou hmotou. Nevynechávajte teda poriadny kus mäsa ani po ukončení diétneho programu :-)


  Recept je vhodný pre: 2.fáza, 3. fáza

  Viac...

 • Nový spokojný zákazník

  Petra K., 38 rokov, 5 kg za 3 týždne

  Po troch týždňoch som schudla s Prodietixom ďalších 5 kg a tento program ma naučil dodržiavať pauzy medzi jedlami, neuždibovať medzi hlavnými jedlami a desiatami a povedala by som, že ma donútil piť viac vody. Premýšľam nad tým, že si tento program ešte zopakujem.

  Viac...

 • Nový spokojný zákazník

  Karin G., 36 rokov, 13 kg za 9 týždňov 

  Schudla som 13kg (niekto si povie málo), dôležité je však merať aj obvody. Po troch tehotenstvách mi zostalo bruško, stále som sa cítila ako tehotná. V páse mi ubudlo neuveriteľných 20 cm. 

  Viac...

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom