Francúzska keto diéta

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a vyhrajte hodnotné ceny, plus pre Vás máme všetky diétne programy so zľavou 30%!

Tereza P., 26 rokov

"S Prodietix diétou som schudla za 12 týždňov..."
Tereza P., 26 rokov

S diétou sa mi zlepšil život. Telo mám len jedno a je potrebné sa o neho starať! 

Celý svoj život som bola "tak trochu bacuľatá", aj keď som od detstva jazdila každý deň na koni. Stále som bola v pohybe a nešlo mi do hlavy, prečo nemôžem schudnúť. Stále som menila jedla za zdravšie verzie, ale bohužiaľ som skôr priberala, než chudla. Najviac sa to začalo prejavovať na vysokej škole. Prestala som športovať a začala jesť nezdravé jedlá, ktorá bola hlavne rýchla na prípravu a pribrala som 20 kg. S každým ďalším kilom mi pribúdali aj zdravotné ťažkosti.

Vďaka mojej mame som vyskúšala diétu "Prodietix diétu", čo bolo zatiaľ moje najlepšie rozhodnutie. Táto diéta je perfektná v tom, že v relatívne krátkej dobe vidíte markantný zmeny a to Vás ženie stále dopredu. U iných diét sa mi to nestalo, takže som to väčšinou po 10 dňoch vzdala. T

Počas diéty som ani raz netrpela hladom, chute na sladké boli preč. Myslela som, že najťažšie bude dodržiavať pitný režim, ale opak bol pravdou. Pred diétou sme pila maximálne 1 liter denne, teraz vypijem zhruba 3 litre čistej vody denne. Veľa som začala o jedle premýšľať, čo vlastne moje telo potrebuje. 

S diétou sa mi zlepšil život (kvalitný spánok, možnosť behanie bez nadmernej záťaže kĺbov, oprášila som svoj starý šatník, mám viac energie). Telo mám len jedno a je potrebné sa o neho starať.

U diéty "Prodietix-proteínová diéta" by som chcela zostať a po medziobdobí a zvoliť ďalší diétny program, aby som dosiahla svojich vysnívaných 50 kg.

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a súťažte o ceny v súhrnnej hodnote 4000 €!

Chcete vedieť viac? Pozrite sa na pravidlá súťaže.

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom