Francúzska keto diéta

V regiónech Martin a Spišská Nová Ves kvôli krizovému stavu ochorenia Covid-19 môže dojsť k oneskoreniu doručenia zásielok u prepravcu SPS. Za komplikácie sa ospravedlňujeme.

Zadajte v košíku zľavový kód FEBRUAR20 a získajte dodatočnú zľavu 20 EUR na nákup nad 120 EUR. Akcia platí do 28.2.2021.

Pavel M., 53 rokov

"S Prodietix diétou som schudol za 12 týždňov..."

Pavel M., 53 rokov

Problémy s nadváhou som začal mať asi pred 10 rokmi, keď som sa po dvojročnom pobyte v U.S.A. vrátil domov, a zistil, že som pribral o 19 kg váhy. Od tej doby som sa snažil rôznymi spôsobmi a ,, zaručenými diétami "schudnúť tieto nadbytočné kilá. Ale väčšinou bez nejakého viditeľného úspechu, zato poväčšinou s jojo-efektom. 

Zrazu som zistil, že vážim skoro neuveriteľných 136 kg (pri mojej výške 174cm), začal som mať problémy s chôdzou do schodov, a zaviazať si šnúrku bol pre mňa nadľudský výkon. A hlavne sa mi veľmi zhoršil zdravotný stav (tlak, cukor a cholesterol sa mi nedarilo aj napriek užívaniu rôznych medikamentov dostať na normálnu hodnoty)! Tiež som sa cítil skoro unavený a bez energie.

Tak čo s tým, pýtal som sa sám seba?
Proteínovú diétu Prodietix som náhodou našiel na internete, a pretože to bolo pre mňa ,, starého dietara "niečo nové a neznámeho, rozhodol som sa ju vyskúšať. Vybral som" ťažký kaliber "kategóriu Diéty M na 12 týždňov.

Po trojmesačnom chudnúcom programe, pri ktorom som netrpel pocitom hladu a ktorý som nijako zvlášť nepodporoval fyzickou aktivitou, som sa nestačil pri pohľade na váhu diviť. Opäť som sa začal cítiť dobre, vrátila sa mi energia a vitalita. Ale čo na tom bolo to najkrajšie, dokonca sa mi výrazne zlepšili moje zdravotné testy, ubudlo liekov.

Čo k tomu dodať? Jedine to, že túto diétu môžem s čistým svedomím všetkým odporučiť a že v nej budem po nejakom čase zase pokračovať, aby som sa dostal na svoju vysnívanú váhu 90kg.

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom