Francúzska keto diéta

MEGA AKCIA! V dňoch 14.9. - 20.9. nakúpite všetky produkty, ktoré sa pripravujú v shakeru, so zľavou 25 %. Viac

Pavel M., 53 rokov

"S Prodietix diétou som schudol
21 kilov za 12 týždňov..."

Pavel M., 53 rokov

Problémy s nadváhou som začal mať asi pred 10 rokmi, keď som sa po dvojročnom pobyte v U.S.A. vrátil domov, a zistil, že som pribral o 19 kg váhy. Od tej doby som sa snažil rôznymi spôsobmi a ,, zaručenými diétami "schudnúť tieto nadbytočné kilá. Ale väčšinou bez nejakého viditeľného úspechu, zato poväčšinou s jojo-efektom. 

Zrazu som zistil, že vážim skoro neuveriteľných 136 kg (pri mojej výške 174cm), začal som mať problémy s chôdzou do schodov, a zaviazať si šnúrku bol pre mňa nadľudský výkon. A hlavne sa mi veľmi zhoršil zdravotný stav (tlak, cukor a cholesterol sa mi nedarilo aj napriek užívaniu rôznych medikamentov dostať na normálnu hodnoty)! Tiež som sa cítil skoro unavený a bez energie.

Tak čo s tým, pýtal som sa sám seba?
Proteínovú diétu Prodietix som náhodou našiel na internete, a pretože to bolo pre mňa ,, starého dietara "niečo nové a neznámeho, rozhodol som sa ju vyskúšať. Vybral som" ťažký kaliber "kategóriu Diéty M na 12 týždňov.

Po trojmesačnom chudnúcom programe, pri ktorom som netrpel pocitom hladu a ktorý som nijako zvlášť nepodporoval fyzickou aktivitou, som sa nestačil pri pohľade na váhu diviť. Zhodil som skoro 21 kg a opäť som sa začal cítiť dobre, vrátila sa mi energia a vitalita. Ale čo na tom bolo to najkrajšie, dokonca sa mi výrazne zlepšili moje zdravotné testy, ubudlo liekov.

Čo k tomu dodať? Jedine to, že túto diétu môžem s čistým svedomím všetkým odporučiť a že v nej budem po nejakom čase zase pokračovať, aby som sa dostal na svoju vysnívanú váhu 90kg.

pred diétou

po diéte

hmotnosť

136 kg

115 kg

obvod hrudníku

126 cm

119 cm

obvod pásu

142 cm

131 cm

obvod bokov

122 cm

116 cm

obvod stehna

71 cm

66 cm

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom