Francúzska keto diéta

Pavel M., 53 rokov

"S Prodietix diétou som schudol za 12 týždňov..."

Pavel M., 53 rokov

Problémy s nadváhou som začal mať asi pred 10 rokmi, keď som sa po dvojročnom pobyte v U.S.A. vrátil domov, a zistil, že som pribral o 19 kg váhy. Od tej doby som sa snažil rôznymi spôsobmi a ,, zaručenými diétami "schudnúť tieto nadbytočné kilá. Ale väčšinou bez nejakého viditeľného úspechu, zato poväčšinou s jojo-efektom. 

Zrazu som zistil, že vážim skoro neuveriteľných 136 kg (pri mojej výške 174cm), začal som mať problémy s chôdzou do schodov, a zaviazať si šnúrku bol pre mňa nadľudský výkon. A hlavne sa mi veľmi zhoršil zdravotný stav (tlak, cukor a cholesterol sa mi nedarilo aj napriek užívaniu rôznych medikamentov dostať na normálnu hodnoty)! Tiež som sa cítil skoro unavený a bez energie.

Tak čo s tým, pýtal som sa sám seba?
Proteínovú diétu Prodietix som náhodou našiel na internete, a pretože to bolo pre mňa ,, starého dietara "niečo nové a neznámeho, rozhodol som sa ju vyskúšať. Vybral som" ťažký kaliber "kategóriu Diéty M na 12 týždňov.

Po trojmesačnom chudnúcom programe, pri ktorom som netrpel pocitom hladu a ktorý som nijako zvlášť nepodporoval fyzickou aktivitou, som sa nestačil pri pohľade na váhu diviť. Opäť som sa začal cítiť dobre, vrátila sa mi energia a vitalita. Ale čo na tom bolo to najkrajšie, dokonca sa mi výrazne zlepšili moje zdravotné testy, ubudlo liekov.

Čo k tomu dodať? Jedine to, že túto diétu môžem s čistým svedomím všetkým odporučiť a že v nej budem po nejakom čase zase pokračovať, aby som sa dostal na svoju vysnívanú váhu 90kg.

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom