Francúzska keto diéta

Z dôvodu zvýšeného záujmu môže byť doručenie objednávky oneskorené o 1 den. Ospravedlňujeme sa za prípadné komplikácie.

Pavel S., 54 rokov

"S Prodietix diétou som schudol
20 kíl za 12 týždňov..."
Pavel S., 54 rokov
Môj výsledok je 80 kociek masla! Cítim sa super, začal som behávať.
Proteínovú diétu s úbytkom váhy cez dvadsať kíl som s úspechom držal už raz pred cca 12 rokmi. Zmena životného tempa mi však začala nakladať a každý rok som od tej doby v priemere pribral tak 2 kg. Skúšal som pohyb, cvičenie, nejesť prílohy, ale výsledky boli nevýrazné a ťažko uchopiteľné a hlavne pomalé, takže bolo ťažké udržať motiváciu.
Na trhu je veľa rôznych ponúk na chudnutie, ale Ketodieta zvíťazila jednoduchosťou prípravy stravy, prakticky neobmedzenou konzumáciou povolenej zeleniny. Prodietix zvíťazil garanciou vrátenia produktu pri neúspechu, možnosťou výmeny jedál v priebehu diéty a ich vysokú druhovú aj chuťovú variabilitou, možnosťou konzultácií spojených s meraním úbytku tuku v priebehu diéty a dnes by som k tomu pridal aj príjemnými ľuďmi, ktorí tento program v SR prezentujú (žiadna protivná lekárnička na chate webové stránky predajcu, ale ochotní poradcovia / predajcovia na telefóne, mailu ).
Môj výsledok je 80 kociek masla. Tých som sa dokázal zbaviť. Hlavne v počiatočnej fáze to išlo dobre, väčšia výzva pre mňa bola dodržiavať pravidlá v druhej a hlavne tretej fáze. To už môžete aj niečo iné, než len vrecúška a zeleninu a potom je to hlavne o hlave. Tukové spektrum v krvi (cholesterol a triglyceridy) klesli z rizikových hodnôt do stredu fyziologického intervalu a krvný tlak je späť na normálu. Cítim sa super začal som behať.

pred diétou

po diéte

hmotnosť

122 kg

102 kg

obvod hrudníku

121 cm

112 cm

obvod pasu

125 cm

103 cm

obvod bokov

122 cm

113 cm

obvod stehna

69 cm

65 cm

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom