Francúzska keto diéta

Hriešne zľavy sú tu, nakúpte vaše obľúbené produkty so zľavou 20%. Kód HRIESNEZLAVY2021

POSILNENIE IMUNITY: Citrónová palacinka s citrónovo-mätovým sirupomChcete nakopnúť imunitný systém? Skúste citrónovou palacinku s citrónovo-mätovým sirupom. Citrusy sú významným zdrojom vitamínu C. Ten má prospešný vplyv na mediátorov imunitného systému - napríklad zvyšuje produkciu interferónu pri vírusových infekciách. Inulín obsiahnutý v Čakankový sirupe podporuje správne trávenie a zlepšuje imunitu. Mäta je vhodná pri výskyte tráviacich ťažkostí a tiež sa hodí pri nachladnutí a kde pomáha pri dýchaní. Recept je vhodný pre 1., 2. aj 3. fázu diéty

Ingrediencie

  • Citronová palacinka
  • Čakankový sirup - 1 čajová lyžička v prvej fázy, 2 čajové lyžičky od druhej fázy
  • Citronová kôra – podľa chuti 1-2 čajové lyžičky
  • Šťava z ½ citronu
  • Mäta 

Postup prípravy

Najskôr si pripravíme sirup. Do misky vložíme čakankový sirup, citrónovú kôru a citrónovú šťavu. Pridáme nadrobno nasekanú mätu. Zmes môžeme rozmixovať ponorným mixérom.

Obsah vrecka citrónovej palacinky vysypeme do 50 ml studenej vody. Pretrepeme v shakery alebo v miske premiešame metličkou, aby sa prášok s vodou spojil. Necháme 1 minútu odstáť. Odstátou zmes vlejeme do panvice s nepriľnavým dnom a opekáme po dobu cca 2-3 minút na strednom ohni. V polovici času palacinku obrátime.

Na tanieri prelejeme palacinku sirupom a môžeme podávať.

Dobrú chuť

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom