Francúzska proteínová diéta

proteínová keto diéta na 3 týždne

proteínová keto diéta na 3 týždne

-6
kg

Nižšia váhová redukcia do:

-6
kg

Nižšia váhová redukcia do:

Nižšia váhová redukcia do:

-6
kg

Program PRODIETIX M1 je určený predovšetkým pre mužov a ženy s vyššou konečnou ideálnou hmotnosťou. Možno pomocou neho dosiahnuť váhovej redukcie až 6 kg. Dá sa zakúpiť po jednotlivých fázach alebo celý program za zvýhodnenú cenu.

Program PRODIETIX M1 má celkovú dĺžku 3 týždne a je rovnomerne rozložený do troch fáz (1 týždeň + 1 týždeň + 1 týždeň). Prvá fáza nesie názov "váhová redukcia", uvádza do stavu ketózy a zaistí najväčší úbytok kilogramov. Druhá a tretia fáza, ktoré sa volajú "stabilizácia" a "fixácia", majú funkciu postupného návratu k bežnému jedálničku a slúžia ako prevencia jo-jo efektu.

Zákazník je 5-krát denne proteínové alebo "normálne" jedlo. Prvá fáza obsahuje 5 proteínových jedál na deň, druhá fáza 4 jedlá a tretia 3 jedlá na deň. Celkový počet jedál je 84 porcií proteínových jedál (35 porcií + 28 porcií + 21 porcií). V druhej fáze je nahradené jedno proteínové jedlo jedlom "normálnym". Vo fáze tretej sú nahradené jedlá dve.

Proteínové jedlá obsahujú pre správne fungovanie organizmu potrebné vitamíny a minerály. Nie je nutné užívať ďalšie suplementy a doplnky stravy. Príprava je nenáročná a rýchla. Neobsahujú prídavné príchute, zákazník si vystačí vo väčšine prípadov iba so shakerom, prípadne mikrovlnou rúrou. Pre správny efekt PRODIETIX programov na chudnutie je nutné dodržanie troch podmienok PRODIETIX proteínovej diéty, teda správny pitný režim, konzumácia povolenej zeleniny a pravidelnosť v jedle.

Viac o "normálnych" jedlách, povolenej zelenine v jednotlivých fázach a ďalšie podrobnosti o PRODIETIX proteínovej diéte nájdete v sekcii "O proteínovej diéte".

1 týždeň

1. fáza M1
  • Doprava zadarmo

5 jedál denne

35 porcií

65,15 €

(9,31 €/deň)

1 týždeň

2. fáza M1
  • Doprava zadarmo

4 jedlá denne

28 porcií

52,64 €

(7,52 €/deň)

1 týždeň

3. fáza M1

3 jedlá denne

21 porcií

39,98 €

(5,71 €/deň)

Zvýhodnená cena
celého programu:
Program PRODIETIX M1

139,92 €
(6,66 €/deň)

Online kalkulačka

Spočítajte si svoj diétny program

žena muž

Problematické partie

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom