Francúzska proteínová diéta

proteínová keto diéta na 6 týždňov

proteínová keto diéta na 6 týždňov

-10
kg

Stredná váhová redukcia do:

-10
kg

Stredná váhová redukcia do:

Stredná váhová redukcia do:

-10
kg

Program PRODIETIX M2 je určený predovšetkým mužom a ženám s vyššou konečnou ideálnou hmotnosťou. Pomocou neho sa dá dosiahnuť váhová redukcia od 4 kg do 10 kg. Je možné ho zakúpiť v jednotlivých fázach alebo celý program za zvýhodnenú cenu.

Program PRODIETIX M2 má celkovú dĺžku 6 týždňov a je rovnomerne rozložený do troch fáz (2 týždne + 2 týždne + 2 týždne). Prvá fáza nesie názov "váhová redukcia", uvádza do stavu ketózy a zaistí najväčší úbytok kilogramov. Druhá a tretia fáza, ktoré sa volajú "stabilizácia" a "fixácia", majú funkciu postupného návratu k bežnému jedálničku a slúžia ako prevencia jo-jo efektu.

Zákazník je 5-krát denne proteínové alebo "normálne" jedlo. Prvá fáza obsahuje 5 proteínových jedál na deň, druhá fáza 4 jedlá a tretia 3 jedlá na deň. Celkový počet jedál je 168 porcií proteínových jedál (70 porcií + 56 porcií + 42 porcií). V druhej fáze je nahradené jedno proteínové jedlo jedlom "normálnym". Vo fáze tretej sú nahradené jedlá dve.

Proteínové jedlá obsahujú pre správne fungovanie organizmu potrebné vitamíny a minerály. Nie je nutné užívať ďalšie suplementy a doplnky stravy. Príprava je nenáročná a rýchla. Neobsahujú prídavné príchute, zákazník si vystačí vo väčšine prípadov iba so shakerom, prípadne mikrovlnou rúrou. Pre správny efekt PRODIETIX programov na chudnutie je nutné dodržanie troch podmienok PRODIETIX proteínovej diéty, teda správny pitný režim, konzumácia povolenej zeleniny a pravidelnosť v jedle.

Viac o "normálnych" jedlách, povolenej zelenine v jednotlivých fázach a ďalšie podrobnosti o PRODIETIX proteínovej diéte nájdete v sekcii "O proteínovej diéte".

2 týždne

1. fáza M2
  • Doprava zadarmo

5 jedál denne

70 porcií

121,89 €

(8,71 €/deň)

2 týždne

2. fáza M2
  • Doprava zadarmo

4 jedlá denne

56 porcií

99,98 €

(7,14 €/deň)

2 týždne

3. fáza M2
  • Doprava zadarmo

3 jedlá denne

42 porcií

77,45 €

(5,53 €/deň)

Zvýhodnená cena
celého programu:
Program PRODIETIX M2

267,85 €
(6,38 €/deň)

Online kalkulačka

Spočítajte si svoj diétny program

žena muž

Problematické partie

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom