Francúzska proteínová diéta

proteínová keto diéta na 9 týždňov

proteínová keto diéta na 9 týždňov

-15
kg

Vyššia váhová redukcia do:

-15
kg

Vyššia váhová redukcia do:

Vyššia váhová redukcia do:

-15
kg

Program PRODIETIX M3 je určený predovšetkým pre mužov a ženy s vyššou konečnou ideálnou hmotnosťou. Pomocou neho možno dosiahnuť váhovej redukcie od 8 kg do 14 kg. Dá sa zakúpiť v jednotlivých fázach alebo celý program za zvýhodnenú cenu.

Program PRODIETIX M3 má celkovú dĺžku 9 týždňov a je rovnomerne rozložený do troch fáz (3 týždne + 3 týždne + 3 týždne). Prvá fáza nesie názov "váhová redukcia", uvádza do stavu ketózy a zaistí najväčší úbytok kilogramov. Druhá a tretia fáza, ktoré sa volajú "stabilizácia" a "fixácia", majú funkciu postupného návratu k bežnému jedálničku a slúžia ako prevencia jo-jo efektu.

Zákazník je 5-krát denne proteínové alebo "normálne" jedlo. Prvá fáza obsahuje 5 proteínových jedál na deň, druhá fáza 4 jedlá a tretia 3 jedlá na deň. Celkový počet jedál je 252 porcií proteínových jedál (105 porcií + 84 porcií + 63 porcií). V druhej fáze je nahradené jedno proteínové jedlo jedlom "normálnym". Vo fáze tretej sú nahradené jedlá dve.

Proteínové jedlá obsahujú pre správne fungovanie organizmu potrebné vitamíny a minerály. Nie je nutné užívať ďalšie suplementy a doplnky stravy. Príprava je nenáročná a rýchla. Neobsahujú prídavné príchute, zákazník si vystačí vo väčšine prípadov iba so shakerom, prípadne mikrovlnou rúrou. Pre správny efekt PRODIETIX programov na chudnutie je nutné dodržanie troch podmienok PRODIETIX proteínovej diéty, teda správny pitný režim, konzumácia povolenej zeleniny a pravidelnosť v jedle.

Viac o "normálnych" jedlách, povolenej zelenine v jednotlivých fázach a ďalšie podrobnosti o PRODIETIX proteínovej diéte nájdete v sekcii "O proteínovej diéte".

3 týždne

1. fáza M3
  • Doprava zadarmo

5 jedál denne

105 porcií

172,86 €

(8,23 €/deň)

3 týždne

2. fáza M3
  • Doprava zadarmo

4 jedlá denne

84 porcií

139,92 €

(6,66 €/deň)

3 týždne

3. fáza M3
  • Doprava zadarmo

3 jedlá denne

63 porcií

109,98 €

(5,24 €/deň)

Zvýhodnená cena
celého programu:
Program PRODIETIX M3

388,95 €
(6,17 €/deň)

Online kalkulačka

Spočítajte si svoj diétny program

žena muž

Problematické partie

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom