Francúzska proteínová diéta

proteínová keto diéta na 12 týždňov

proteínová keto diéta na 12 týždňov

-20
kg

Veľká váhová redukcia do:

-20
kg

Veľká váhová redukcia do:

Veľká váhová redukcia do:

-20
kg

Program PRODIETIX M4 je určený predovšetkým mužom a ženám s vyššou konečnou ideálnou hmotnosťou. Dá sa ním dosiahnuť váhová redukcia od 12 kg do 20 kg. Je možné ho zakúpiť v jednotlivých fázach alebo celý program za zvýhodnenú cenu.

Program PRODIETIX M4 má celkovú dĺžku 12 týždňov a je rovnomerne rozložený do troch fáz (4 týždne + 4 týždne + 4 týždne). Prvá fáza nesie názov "váhová redukcia", uvádza do stavu ketózy a zaistí najväčší úbytok kilogramov. Druhá a tretia fáza, ktoré sa volajú "stabilizácia" a "fixácia", majú funkciu postupného návratu k bežnému jedálničku a slúžia ako prevencia jo-jo efektu.

Zákazník je 5-krát denne proteínové alebo "normálne" jedlo. Prvá fáza obsahuje 5 proteínových jedál na deň, druhá fáza 4 jedlá a tretia 3 jedlá na deň. Celkový počet jedál je 336 porcií proteínových jedál (140 porcií + 112 porcií + 84 porcií). V druhej fáze je nahradené jedno proteínové jedlo jedlom "normálnym". V tretej fáze sú nahradené dve jedlá.

Proteínové jedlá obsahujú pre správne fungovanie organizmu potrebné vitamíny a minerály. Nie je nutné užívať ďalšie suplementy a doplnky stravy. Príprava je nenáročná a rýchla. Neobsahujú prídavné príchute, zákazník si vystačí vo väčšine prípadov iba so shakerom, prípadne mikrovlnou rúrou. Pre správny efekt PRODIETIX programov na chudnutie je nutné dodržanie troch podmienok PRODIETIX proteínovej diéty, teda správny pitný režim, konzumácia povolenej zeleniny a pravidelnosť v jedle.

Viac o "normálnych" jedlách, povolenej zelenine v jednotlivých fázach a ďalšie podrobnosti o PRODIETIX proteínovej diéte nájdete v sekcii "O proteínovej diéte".

4 týždne

1. fáza M4
  • Doprava zadarmo

5 jedál denne

140 porcií

225,96 €

(8,07 €/deň)

4 týždne

2. fáza M4
  • Doprava zadarmo

4 jedlá denne

112 porcií

183,85 €

(6,57 €/deň)

4 týždne

3. fáza M4
  • Doprava zadarmo

3 jedlá denne

84 porcií

139,92 €

(5,00 €/deň)

Zvýhodnená cena
celého programu:
Program PRODIETIX M4

499,95 €
(5,95 €/deň)

Online kalkulačka

Spočítajte si svoj diétny program

žena muž

Problematické partie

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom