Francúzska keto diéta

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a vyhrajte hodnotné ceny, plus pre Vás máme všetky diétne programy so zľavou 30%!

Prodietix Slim a Balance

Zaujíma vás, ako začať cestu k vysnívanej postave, ako pokračovať po skončení keto diétneho programu, alebo by ste chceli do svojho jedálnička zaradiť potraviny, ktoré vám pomôžu udržať si optimálnu hmotnosť? Pripravili sme pre vás riešenie, ktoré vám pomôže zbaviť sa nadbytočných kilogramov a udržať si hmotnosť pomocou vyváženej stravy.

Prodietix Slim

Cesta k vysnívanej postave vedie cez Prodietix Slim! V tejto kategórii nájdete diétne programy zamerané na zníženie hmotnosti prostredníctvom keto diéty. V závislosti od vašich fyzických parametrov, fyzických aktivít a denného rytmu si vyberiete individuálny stravovací program v kategórii S, M alebo L. Ak si nie ste niečím istí, naši výživoví poradcovia sú pripravení poradiť vám pri výbere stravovacieho programu. Sú k dispozícii aj počas diéty a po nej.

Zakladáme si na kvalite našich služieb, preto sú proteínové jedlá Prodietix vysoko kvalitné a veľmi chutné. Môžete si vybrať zo širokej ponuky sladkých a slaných keto jedál s jednoduchou prípravou alebo na priamu konzumáciu. Preto si pri zostavovaní jedálneho lístka môžete vybrať, čo sa vám páči, alebo nechať výber jedál na nás. Rešpektujeme individualitu vašich chuťových preferencií, a preto ponúkame trojmesačnú záruku na výmenu jedál, ktoré vám nechutia.

Po skončení diétneho programu nás neváhajte kontaktovať a my vám zašleme príručku s komplexnými odporúčaniami, ako sa stravovať po skončení diéty. Príručka obsahuje energetické nastavenie na deň s množstvom živín a vzorový týždenný jedálny lístok. Pokračovaním programu Prodietix Slim na udržanie nového životného štýlu a optimálnej hmotnosti je Prodietix Balance.

Chcem schudnúť

  

Prodietix Balance

Zaujíma vás, ako pokračovať po ukončení keto diéty? Navrhli sme program Prodietix Balance - nutrične a energeticky vyvážené jedlá s nízkym obsahom sacharidov, ktoré vám pomôžu udržať si hmotnosť. Ak ste si zamilovali časovú nenáročnosť prípravy keto jedál, potom vás jednoduchosť prípravy poteší. Stačí ich len rozbaliť a niektoré z nich rýchlo zohriať. Preto sú ideálne počas hektického pracovného týždňa, keď nemáte čas variť a chcete sa stravovať zdravo a vyvážene.

Program Prodietix Balance je vhodný nielen po ukončení keto diéty, ale pre každého, kto si chce udržať kontrolu nad svojou hmotnosťou a jesť chutnú a zdravú stravu s energetickou ľahkosťou a nutričnou rovnováhou. Jedlá Prodietix Balance sú trvanlivé bez potreby chladenia, takže ich oceníte nielen doma, ale aj v kancelárii a na cestách. Spestrujú váš bežný jedálniček a sú skvelým doplnkom vášho jedálnička pre striedmosť, ľahkosť a udržiavanie kondície.

Chcem si udržať váhu

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a súťažte o ceny v súhrnnej hodnote 4000 €!

Chcete vedieť viac? Pozrite sa na pravidlá súťaže.

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom