Francúzska keto diéta

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a vyhrajte hodnotné ceny, plus pre Vás máme všetky diétne programy so zľavou 30%!

Radovan H., 64 rokov

"S Prodietix diétou som schudol za 12 týždňov."
Radovan H., 64 rokov
S Prodietix diétou som spokojný, splnila, čo som od nej očakával.
So svoju váhou mám problém celý život. Som z Hané, mám k tomu zrejme aj genetické sklony. Navyše som pred 10 rokmi prestal fajčiť - bol som silný fajčiar. Výsledkom bolo nezadržateľné priberanie. Nielen že som nebol schopný športovania, problém mi už robila aj krátka chôdza. K tomu samozrejme vysoký tlak, cholesterol, cukrovka, bolesť bedier a chrbta. Dokonca som ani nemohol spať kvôli spánkovým zástavam dýchania (apnoe).
Skúšal som schudnúť mnohokrát, minimálne raz ročne. Ale s mojím metabolizmom boli výsledky vždy len dočasné a celkovo to bolo stále horšie. Nakoniec som plánoval nechať si urobiť chirurgické zmenšenie žalúdka. Pre tento zákrok je ale nutná sebadisciplína a striedma životospráva. Dostal som podmienku schudnúť. Ako cestu k tomu som si zvolil Prodietix a zdá sa, že sa mi to podarí.
Schudnutie s Prodietix je príjemné. Hladom netrpím, príprava jedál je jednoduchá. Len so svojimi chuťami mám problémy. Snažím sa to eliminovať zeleninou, Prodietix tyčinkami a kombináciou prípravy jedál podľa receptov. Poslednú dobu zaraďujem aj mäsité jedlá a syry, najmä tvarôžky. Lahôdkou je napríklad paradajková omáčka s vareným hovädzím mäsom a karfiolovou "ryžou".
Za tri mesiace som dosiahol svojho záväzku. Pritom som vôbec necvičili a nešportoval. Je to zásluha predovšetkým proteínové stravy Prodietix diéty.
S Prodietix diétou som spokojný, splnila, čo som od nej očakával. Všetkým ju odporúčam. V chudnutí budem pokračovať. Cítim sa už oveľa lepšie a začínam zaraďovať aj telesné cvičenie. Verím, že budem pripravený na zmenšenie žalúdka. Alebo sa ukáže, že ho ani nepotrebujem, čo by bolo najlepšie.

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a súťažte o ceny v súhrnnej hodnote 4000 €!

Chcete vedieť viac? Pozrite sa na pravidlá súťaže.

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom