Francúzska proteínová diéta

Recepty na proteínové jedlá

Proteínová pizza na 3 spôsoby

Pizza v diéte? S Prodietix ketónovou diétou áno. Ponúkame hneď 3 fantastické recepty. Pre každú fázu proteínovej diéty jeden.

Sendviče na tri spôsoby: salámový, vajíčkový a lososový

Ak patríte medzi milovníkov sendvičov a nechce sa ich v priebehu proteínovej diéty vzdať, tieto tri chutné recepty si nesmiete nechať ujsť!

Recept je vhodný pre: 1. fáza, 2. fáza, 3. fáza

Párky s pučenými zemiakmi a uhorkovým šalátom

Že to neznie ako jedlo pre diétny režim? Nenechajte sa zmiasť. Tento recept si môžete s pokojným svedomím dopriať už od 1. fázy vášho diétneho programu. Tak s chuťou do toho :-)

Recept je vhodný pre: 1. fáza, 2. fáza, 3. fáza

Proteínové parfait

Lámete si hlavu ako si pripraviť proteínové müsli? Čo napríklad proteínové parfait? Ak sa aj vám pri pomyslení na chrumkavé müsli v kombinácii s tvarohom a ovocím zbiehajú sliny, tento recept sme pripravili práve pre vás.

Recept je vhodný pre: 3. fáza

Sendviče so zelerovou pomazánkou

Zeler je výživná surovina, ktorá dokáže znížiť apetít a chuť na sladké a mastné jedlá, čo v diéte iste oceníte. Táto neobyčajne obyčajná zelenina navyše obsahuje veľké množstvo vitamínov a minerálov, ktoré vaše telo potrebuje ku každodennému fungovaniu. Tak čo skúsiť túto lahodnú pomazánku?

Recept je vhodný pre 1. fázu, 2. fázu, 3. fázu  

Celestýnské rezance

Celestýnské rezance z Prodietix omelety obzvláštnia klasický vývar a dodajú Vám navyše poriadnu dávku bielkovín.

Recept je vhodný pre: 1. fázu, 2. fázu, 3. fázu

Cuketa plnená pučenými zemiakmi

Cuketa má antibakteriálne účinky a pomáha sa starať o imunitný systém. V kombinácii s Prodietix pučeným zemiakmi vytvoríte nevšedný obed či večeru už od 1. fázy diétneho programu.

Recept je vhodný pre: 1. fázu, 2. fázu, 3. fázu

Brokolicové placky z Prodietix palacinky

Konzumácia brokolice podporuje trávenie, metabolizmus aj krvotvorbu. Brokolicu by do svojho jedálnička mali zaradiť všetci, ktorí sa snažia schudnúť a udržať si svoju váhu. Obsahuje totiž okolo 90% vody a je veľmi chudobná na sacharidy.

Recept je vhodný pre 1. fázu, 2. fázu, 3. fázu

Fusilli s kalerábovou kapustou

Pravidelnou konzumáciou kalerábu môžeme pozitívne ovplyvniť hladinu cholesterolu v krvi a vďaka tomu prispieť k zdraviu cievneho systému. S týmto receptom prichádza ďalší tip na obed či večeru so sebou do krabičky ...

Recept  vhodný pre:  2. fázu, 3. fázu

Zapečený karfiol s bylinkami

Karfiol odvodňuje, podporuje chudnutie, posilňuje imunitný systém a stará sa o vysoký obsah živín vo všetkých telesných bunkách. Tento recept si môžete pripraviť aj deň vopred a na druhý deň máte pripravený výborný obed.

Recept vhodný pre 1., fázu, 2. fázu, 3. fázu

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom