Francúzska keto diéta

Hriešne zľavy sú tu, nakúpte vaše obľúbené produkty so zľavou 20%. Kód HRIESNEZLAVY2021

Šárka M., 26 rokov

"S Prodietix diétou som schudla za 12 týždňov."
Šárka M., 26 rokov

Držím palce všetkým, čo sa rozhodnú pre zmenu s Prodietixom!

Keď sa moja váha veľmi nebezpečne priblížila trojcifernému číslu, povedala som si: "A dosť!" O ketodiéte som už skôr veľa počula aj čítala, takže som mala predstavu, do čoho idem a Prodietix som si vybrala hlavne preto, že jedlo je balené po jednotlivých porciách, môžem si vybrať príchute a ak mi niečo nechutí, môžem si jedlo vymeniť.
Prvá fáza išla celkom podľa plánu, prvé dva dni boli náročnejšie, potom už to bolo oveľa lepšie, keď telo prešlo do ketózy - schudla som aj napriek tomu, že po prvom týždni diéty začali platiť obmedzenia vychádzania a ďalších 5 týždňov som pracovala z domu a prakticky vôbec som sa nehýbala. Horšie to bolo pri prechode do druhej fázy, keď som stále mala homeoffice a počas prvých dvoch týždňov som schudla len 1 kg. Bola som dosť nešťastná, nechápala som, čo som urobila zle, jedla som len to, čo som mala. Zmena nastala, keď som začala chodiť do práce a každý deň išla z práce domov 3 km svižnou chôdzou. Zrazu išli kila dole. Počas tretej fázy už otvorili aj fitnesscentra, takže som mohla začať chodiť na svoj obľúbený indoor walking a schudla som ďalšie 4 kg. Dohromady 16 kg (slaniny) dole.
Je mi lepšie, ľahšie a myslím, že svojpomocne by som to určite nezvládla. Prodietix ketodietu môžem vrelo odporučiť a stojí to za to. Tiež určite odporúčam počas diéty aspoň chodiť na prechádzky. Držím palce všetkým, čo sa rozhodnú pre zmenu s Prodietixom!

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom