Francúzska keto diéta

Šárka M., 26 rokov

"S Prodietix diétou som schudla
16 kilo za 12 týždňov."
Šárka M., 26 rokov

Držím palce všetkým, čo sa rozhodnú pre zmenu s Prodietixom!

Keď sa moja váha veľmi nebezpečne priblížila trojcifernému číslu, povedala som si: "A dosť!" O ketodiéte som už skôr veľa počula aj čítala, takže som mala predstavu, do čoho idem a Prodietix som si vybrala hlavne preto, že jedlo je balené po jednotlivých porciách, môžem si vybrať príchute a ak mi niečo nechutí, môžem si jedlo vymeniť.
Prvá fáza išla celkom podľa plánu, prvé dva dni boli náročnejšie, potom už to bolo oveľa lepšie, keď telo prešlo do ketózy - schudla som asi 8 kg aj napriek tomu, že po prvom týždni diéty začali platiť obmedzenia vychádzania a ďalších 5 týždňov som pracovala z domu a prakticky vôbec som sa nehýbala. Horšie to bolo pri prechode do druhej fázy, keď som stále mala homeoffice a počas prvých dvoch týždňov som schudla len 1 kg. Bola som dosť nešťastná, nechápala som, čo som urobila zle, jedla som len to, čo som mala. Zmena nastala, keď som začala chodiť do práce a každý deň išla z práce domov 3 km svižnou chôdzou. Zrazu išla kilá dole, celkom som v druhej fáze schudla 4 kg. Počas tretej fázy už otvorili aj fitnesscentra, takže som mohla začať chodiť na svoj obľúbený indoor walking a schudla som ďalšie 4 kg. Dohromady 16 kg (slaniny) dole.
Je mi lepšie, ľahšie a myslím, že svojpomocne by som to určite nezvládla. Prodietix ketodietu môžem vrelo odporučiť a stojí to za to. Tiež určite odporúčam počas diéty aspoň chodiť na prechádzky. Držím palce všetkým, čo sa rozhodnú pre zmenu s Prodietixom!

pred diétou

po diéte

hmotnosť

99 kg

83 kg

obvod hrudníku

106 cm

104 cm

obvod pásu

104 cm

82 cm

obvod bokov

126 cm

102 cm

obvod stehna

76 cm

69 cm

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom