Francúzska keto diéta

Hriešne zľavy sú tu, nakúpte vaše obľúbené produkty so zľavou 20%. Kód HRIESNEZLAVY2021

Schudnite z pohodlia domova!

V posledných týždňoch sa mnohým z nás zmenil životný rytmus. Častejšie pracujeme z domu a vychádzame len sem a tam na prechádzku. Veľakrát ani nemáme možnosť si zacvičiť.

Spomalenie životného tempa môže mať bohužiaľ za následok nejaké to kilo navyše. Napriek tomu existuje diéta, ktorá vám umožní úbytok tukovej hmoty, bez toho aby bola podmienená cvičením a aktívnym životným štýlom. Čo teda robiť, aby ste schudli aj keď vám situácia neumožňuje byť tak aktívny ako predtým?

Prodietix ponúka 16 diétnych programov, ktoré sú založené na princípe ketónovej diéty. Ide o lekárskou vedou uznávanú metódu prinášajúcu skvelé výsledky v chudnutí. Diétne programy sú nastavené na mieru podľa niekoľkých parametrov ako je pohlavie, vek, druh zamestnania, fyzická aktivita a spánok. Narozdiel od ostatných typov diét vďaka stabilnému a vyváženom príjmu kvalitných bielkovín redukuje takmer výhradne tukové tkanivo. A to dokonca bez nutnosti fyzických aktivít.

Proteínová diéta je teda vhodný typ redukčnej diéty aj pre ľudí s obmedzeným pohybom. Inými slovami vám Prodietix umožňuje schudnúť doslova z pohodlia gauča. Vyskúšajte, ktorý diétny program je vhodný práve pre vás! Vyskúšajte, ktorý diétny program je vhodný práve pre vás a objednajte si ho z bezpečia domova.

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom