Francúzska keto diéta

Simona V., 41 rokov

"S Prodietix diétou som schudla
5 kilo za 3 týždne..."
Simona V., 41 rokov
Diétu s Prodietix by som odporučila všetkým, čo sa neúspešne snažia schudnúť.
Nielenže dosiahnete vašej vysnívanej váhy, ale tiež sa naučíte lepšie a pravidelne stravovať. Zistíte, ako veľmi je jedenie zeleniny pre chudnutie dôležité rovnako, tak ako dodržiavanie pitného režimu. Bez týchto vecí svojho úspechu určite nedosiahnete.
V minulosti som sa snažila nejaké to kilo schudnúť. Vyskúšala mnoho rôznych výživových plánov, ktoré moc účinne nezaberali vzhľadom k tomu, že roky stále pribúdajú a váha ide čím ďalej horšie nadol, možno až skoro vôbec.
Túto diétu som objavila na internete, ale moja nedôvera ma odradila od toho, aby som ju vyskúšala, pretože som sa bála, že nebude fungovať a nechcela sem zbytočne vyhadzovať peniaze. To až môj manžel, ktorý sa rozhodol pre Prodietix, ma presvedčil v pravý opak. Chudnutie prebiehalo presne podľa popisu na webových stránkach, kde je všetko podrobne spísané. Keď som pod vianočným stromčekom našla poukaz na trojtýždňovú diétu, tak som z toho nemala žiadne obavy, pretože mám v rodine veľa ľudí, ktorí s týmto už majú skúsenosti.
Moja váha začínala na 68 kg a na konci som mala 63 kg. Som so svojou váhou veľmi spokojná a myslím si, že to celé malo zmysel. S výrobkami od Prodietix určite neskončím a do jedálnička zaradím aj niektoré recepty, pretože jedla boli chutné, a hlavne vždy zasýtili. Nemala som za celý čas pocit hladu.
Neváhajte a určite choďte do toho! Nebudete ľutovať.

pred diétou

po diéte

hmotnosť

68 kg

65 kg

obvod hrudníku

97 cm

91 cm

obvod pásu

94 cm

88 cm

obvod bokov

101 cm

98 cm

obvod stehna

58 cm

56 cm

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom