• rýchle výsledky v chudnutí
  • bez jo-jo efektu
  • bez úbytku svalovej hmoty
  • bez veľkej potreby športu

Poznáte PRODIETIX diétu?

Čo je to Prodietix proteínová diéta?

Proteínová diéta, známa tiež ako "bielkovinová", "ketogénna" či "keto-diéta", je vedecká metóda, ktorá bola po prvýkrát popísaná profesorom Blackburnom na Harvardskej univerzite v USA. Zakladá sa na tvrdení, že pokiaľ sa ľudskému organizmu v strave dodá dostatočné množstvo proteínov a zároveň sa obmedzia sacharidy a tuky, tak sa po zhruba dvoch dňoch navodí stav zvaný ketóza. Ketóza spôsobuje redukciu hmotnosti predovšetkým na úkor tukového tkaniva. Svalová hmota však vďaka bielkovinám zostáva zachovaná. A to je tiež dôvod, prečo nedochádza k jo-jo efektu, teda k opätovnému priberaniu po ukončení proteínovej diéty. V ketóze nie je prítomný hlad a často sa vyskytuje veľmi dobrá až mierne euforická nálada. Navodiť v organizme ketózu z bežne dostupných potravín je veľmi náročné. Prodietix Vám preto prináša špeciálne proteínové jedlá bohaté na minerály a vitamíny vyrábané vo Francúzsku a to iba z prvotriednych surovín.

 

Potrebujete viac informácií o Prodietix proteínovej diéte?

Ešte viac informácií

Online kalkulačka

Spočítajte si svoj diétny program

žena muž

Problematické partie

Naši zákazníci

kontaktujte niektorého z našich spokojných zákazníkov, radi vám zodpovedia vaše otázky

Zdenka S., 65 rokov

Zdenka S., 65 rokov

"S Prodietix diétou som schudla
12 kíl za 9 týždňov..."
Celý príbeh
Jaroslav S., 29 rokov

Jaroslav S., 29 rokov

"S Prodietix diétou som schudol
10 kíl za 6 týždňov..."
Celý príbeh
Tereza P., 26 rokov

Tereza P., 26 rokov

"S Prodietix diétou som schudla
17 kíl za 12 týždňov..."
Celý príbeh

Potrebujete poradiť?

Sme Vám k dispozícii

Poradňa

Novinky

Recept - Špenátový koláč s cottage syrom

Kvalitný syr cottage má na svojich 100 gramov len niečo málo cez 100 kcal a zároveň aspoň 11 gramov bielkovín. Skvele sa hodí do 3. fázy diétnych programov aj ako olovrant po ukončení Prodietix diéty...

Recept vhodný pre 3. fázu

Nový spokojný zákazník
Rada by som sa poďakovala celému Prodietix týmu, že so mnou spolupracovali a aj vďaka ním sa mi podarilo nenásilnou formou schudnúť 12 kg.
Recept - Risoni s mangoldom a listovým špenátom

Mangold priaznivo pôsobí proti kôrnateniu ciev a obsahuje veľké množstvo kyseliny šťaveľovej. Jeho úprava je podobná viac používanému špenátu. Spestrite si svoj diétny program už od 1. fázy ...

Recept vhodný pre 1. fázu, 2. fázu, 3. fázu

Nový spokojný zákazník
Diéta mi vyhovovala v mojom hektickom pracovnom živote, kedy som po jej ukončení niektoré jedlá zakomponoval do stravovacieho režimu vo chvíľach, kedy na pracovných cestách nestíham jesť.