Francúzska keto diéta

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a vyhrajte hodnotné ceny, plus pre Vás máme všetky diétne programy so zľavou 30%!

Vivien V. (22 rokov, Maďarsko)

"Najviac som prekvapila samu seba..."
Vivien V.  (22 rokov, Maďarsko)

Diétu som sa rozhodla vyskúšať z niekoľkých dôvodov - som malá vzrastom a každé kilo navyše je na mne vidieť. Necítila som sa dobre vo svojej koži, nemala som chuť ísť do spoločnosti a hanbila som sa za seba. Navyše mi v hlave hlodal hlások, že nadváha nie je pre moje zdravie dobrá. Vedela som, že pre mňa bude keto diéta prelomová a nemohla sa dočkať, až začnem.

Po otvorení balíčka som bola prekvapená a prvú hodinu strávila usporiadavaním jedál, aby som ľahšie našla to, čo budem neskôr potrebovať. Počas diéty ma bavilo skúšať a vymýšľať rôzne recepty proteínových jedál. Prvé dni boli obklopené kúzlom novosti, moje sebavedomie s každým dňom rástlo, nálada bola čím ďalej tým lepšia a celkovo všetko sa zlepšovalo. Prvá polovica prvej fázy diéty bola ťažká, potom prišiel zlom a druhá a tretia fáza išli tak ľahko, až mi to niekedy chýba.

Od začiatku som nabehla na prísny režim a nenechala sa zviklat. Pre rodinu som musela variť samostatne, čo bolo najskôr trochu ťažké. Akonáhle sme si však na nový režim zvykli, pocítila som z ich strany veľkú hrdosť, že som sa do chudnutia pustila a pevne vytrvala. Najviac som prekvapila samu seba tým, že zvládnem mesiace bez čokolády a celé leto bez zmrzliny. Vystačila som si s čokoládovými Prodietix potravinami. K tomu som pridala aj aeróbny pohyb, ako chôdza, turistika a jazda na bicykli.

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a súťažte o ceny v súhrnnej hodnote 4000 €!

Chcete vedieť viac? Pozrite sa na pravidlá súťaže.

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom