Vrátime až 100 € za Váš príbeh o schudnutí s Prodietix

Ušetrite peniaze zverejnením svojho príbehu o chudnutí s Prodietixom. Dôveryhodnosť Prodietix diéty a spokojnosť našich zákazníkov nám nie je ľahostajná. Preto tiež existuje táto jedinečná možnosť. Okrem vrátenia finančnej čiastky môžete využiť aj možnosť získať bonusové proteínové jedlá zadarmo.

Chcete sa stať naším spokojným zákazníkom? Prihlásiť sa môžete pred začatím diéty (najneskôr jeden deň po prevzatí Vašej zásielky) na tejto adrese: tu (https://www.prodietix.sk/premeny). Ako majú fotografie vyzerať? čítajte tu. Prihlásenie sa bude schvalovať o výsledku budete informovaní.

Po ukončení diétneho programu neváhajte poslať fotku so svojou premenou, nové miery a krátky príbeh o skúsenostiach s diétou. Urobiť tak môžete na rovnakom mieste, kde prebiehalo prihlásenie teda tu (https://www.prodietix.sk/premeny). Po schválení celého príbehu budete vyzvaní na čerpanie výhod z nižšie uvedenej tabuľky.

Za jednotlivé diétne programy vraciame tieto finančné čiastky alebo počty bonusových jedál:

Typ diétneho programu Vrátené peniaze za príbeh v € Bonusové  jedlá (v porciách)
Z1 8 € 7 ks
Z2 16 € 15 ks
Z3 32 €  30 ks
Z4 64 € 60 ks
M1 14 € 10 ks
M2 32 € 30 ks
M3 64€ 60 ks
M4

100 €

90 ks

Vyššie uvedené bonusové jedlá a vrátenie peňazí platí len v prípade zakúpenia celého diétneho programu (po jednotlivých fázach, alebo celý za zvýhodnenú cenu).

Online kalkulačka

Spočítajte si svoj diétny program

žena muž

Problematické partie