Francúzska keto diéta

V regiónech Martin a Spišská Nová Ves kvôli krizovému stavu ochorenia Covid-19 môže dojsť k oneskoreniu doručenia zásielok u prepravcu SPS. Za komplikácie sa ospravedlňujeme.

Zadajte v košíku zľavový kód FEBRUAR20 a získajte dodatočnú zľavu 20 EUR na nákup nad 120 EUR. Akcia platí do 28.2.2021.

Zostavovanie jedálnička

K dispozícii je objednávkový formulár, ktorý sa zobrazí po kliknutí na tlačítko "kúpiť" pri diétnych programoch alebo ich fázach v eshope. Obstaraný bol jednoduchou nápovedou. Tá slúži k tomu, aby došlo k dodržaniu správnych parametrov proteínovej diéty a teda jej spoľahlivému fungovaniu. Je to veľmi jednoduché!

Vami zostavený jedálniček bude naviac po uskutočnení objednávky skontrolovaný výživovým poradcom a obdržíte email s informáciou „Vaša objednávka bola schválená“.

V prípade, že sa Vám to zdá komplikované, alebo máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky. Naši výživoví poradci Vám so zostavovaním jedálnička radi pomôžu a objednávkový formulár vyplnia za Vás.

Zostavovanie jedálnička môžete nechať na nás, ak kliknete na tlačítko přeskočiť. Ak máte ale nejaké preferencie ohľadne jedál, napríklad niektoré jedlo v jedálničku nechcete, tak po uskutočnení objednávky odpovedzte na potvrdzovací email a napíšte Vaše prianie.

Ešte viac informácií nájdete v nasledujúcej nápovedi tu>>>

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom