Došlo k strate internetového pripojenia, skontrolujte prosím Vaše internetové pripojenie, obnovte stránku a skúste vykonať akciu znova.
Pri spracovaní vašej požiadavky došlo k chybe, obnovte prosím stránku a skúste vykonať akciu znova.

Box na desiatu

Kód produktu: 11120069
Desiatový box s prepážkou je ideálny na desiatu alebo malé občerstvenie. Je pevný a možno ho jednoducho a bezpečne uzavrieť.
check iconSkladom > 5 kusov
Cena:
€2,75

Box nie je určený pre tekuté potraviny. Nepoužívajte ho v mikrovlnnej rúre.

Pre dlhšiu životnosť boxu a zachovanie motívu odporúčame: pred prvým použitím box ručne umyť bezprostredne po každom použití box umyť ručne vodou s čistiacim prostriedkom a nechať dôkladne uschnúť. Nepoužívajte čistiace prostriedky na báze rozpúšťadiel, abrazívne prostriedky alebo umývacie hubky s hrubým povrchom.

Zafarbenie, ako napr. pigmenty mrkvy, možno odstrániť olejom. Iné zafarbenie možno odstrániť octovou esenciou. Ľahkým zafarbením sa vlastnosti boxu nemenia.

Umývaním v umývačke môžu farby motívu časom vyblednúť, preto odporúčame ručné umývanie. Ak aj napriek tomu uprednostníte umývanie v umývačke, odporúčame umiestnenie v hornom koši umývačky. Pri umývaní v umývačke bajte na to, aby motív na boxe nebol vystavený nežiaducim vplyvom okolitých predmetov (otrasy, škrabance, atď.)

Materiál

PP (PBA free)


Rozmery

 17,5 x 12,8 x 6,9 cm

Nutričné zloženie na 100 g na porciu
Hmotnosť produktu
105 g