Chcete sa znova cítiť skvele vo svojom tele? Máme pre vás zľavu 30% na všetky diétne programy.

Došlo k strate internetového pripojenia, skontrolujte prosím Vaše internetové pripojenie, obnovte stránku a skúste vykonať akciu znova.
Pri spracovaní vašej požiadavky došlo k chybe, obnovte prosím stránku a skúste vykonať akciu znova.

Box na desiatu

Kód produktu: 11120069
Box na desiatu s prepážkou je ideálny na desiatu alebo malé občerstvenie. Je pevný a možno ho jednoducho a bezpečne uzavrieť.
check iconSkladom > 5 kusov
Cena:
€2,75

Box nie je určený pre tekuté potraviny. Nepoužívajte ho v mikrovlnnej rúre.

Pre dlhú životnosť boxu a zachovanie motívu v dobrej kvalite odporúčame: pred prvým použitím box ručne umyť bezprostredne po každom použití box umyte ručne vodou a čistiacim prostriedkom a nechajte dobre uschnúť, nepoužívajte čistiace prostriedky na báze rozpúšťadiel, abrazívne prostriedky alebo umývacie hubky s hrubým povrchom.

Zafarbenie, ako napr. pigmenty mrkvy, možno odstrániť olejom. Iné zafarbenie možno odstrániť octovou esenciou. Ľahkým zafarbením sa vlastnosti použitia boxu nemenia.

Umývaním v umývačke môžu farby motívu časom vyblednúť, preto odporúčame ručné umývanie. Ak aj napriek tomu uprednostníte umývanie v umývačke, odporúčame umiestnenie v hornom koši umývačky, a tiež dbajte na to, aby motív na boxe zostal voľný a nebol vystavený nežiaducim vplyvom okolitých predmetov (otrasy, škrabance, atď.)

Materiál

PP (PBA free)


Rozmery

 17,5 x 12,8 x 6,9 cm

Nutričné zloženie na 100 g na porciu
Hmotnost produktu
105 g