Začnite jar aktívne a nakopnite svoj športový výkon proteínom s 20% zľavou na produkty do shakeru ako sú krémy, pudingy, smoothie a nápoje!

Došlo k strate internetového pripojenia, skontrolujte prosím Vaše internetové pripojenie, obnovte stránku a skúste vykonať akciu znova.
Pri spracovaní vašej požiadavky došlo k chybe, obnovte prosím stránku a skúste vykonať akciu znova.

Výmena jedál

Objednali ste si niektoré jedlá, ktoré Vám jednoducho nesadli? Aj u našej diéty platí pravidlo "100 ľudí, 100 chutí", a preto Vám ponúkame možnosť výmeny jedál. Výmenu vykonávame do 3 mesiacov od nákupu. Je spoplatnená manipulačným poplatkom 7,5 €, ktorý predstavuje náklady spojené s manipuláciou tovaru a dopravou k vám. Poplatok sa hradí dobierkou pri prevzatí vymeneného tovaru. Podmienky výmeny a jej postup nájdete nižšie. Ku každej výmene tovaru teraz na novo obdržíte darčekový poukaz na 7,5 € na nákup nad 19 € na www.prodietix.sk.

 

 

 

 

Ako pri výmene postupovať?

Stačí nasledovať tieto 3 kroky:

 1. Vyplňte formulár, ktorý je na stiahnutie tu >> FORMULÁR NA STIAHNUTIE
 2. Prichystajte si faktúru alebo jej kópiu.
 3. Zoznam jedál, faktúru a jedla k výmene zašlite na adresu Prodietix.cz, Zábořská 93 (areál ERGOTEP), 539 44 Proseč, nezabudnite pripísať svoju doručovaciu adresu.

 

 

Ako vyplniť formulár?

 • Vyplňte číslo pôvodnej objednávky - tj. číslo objednávky, v ktorej ste si zakúpil/a proteínové jedlá, ktoré chcete vymeniť.
 • Nezabudnite tiež vyplniť adresu, na ktorú vám vymenené jedlá máme zaslať.
 • Vypíšte jedlá, ktoré chcete vymeniť a jedlá, ktoré chcete namiesto nich a ich počty
 • Vyplňte dátum a formulár podpíšte

 

 

Aké jedlá Vám vymeníme?

 • Jedlá zakúpené menej, než pred 3 mesiacmi
 • Jedlá v neporušenom pôvodnom stave
 • Jedlá s nenarušeným obalom, či zmeneným stavom obalu (popísaná či odlepená etiketa a pod.)
 • Len proteínové jedlá. POZOR, VÝMENU NIE JE MOŽNÉ UPLATNIŤ NA DOPLNKOVÝ SORTIMENT (NAPR. NUTRINELLA, PROTEINÁDA, SHAKER APOD.)
 • Jedlá, ktoré neboli v okamihu vytvorenia objednávky v rámci mesačnej zľavy zakúpené za 1,19 eur.

 

Ako dlho výmena trvá?

Administratívne spracovanie výmeny môže trvať až 5 pracovných dní od doručenia vymieňaného tovaru.

 

7,5 € ku každej výmene!

Ako náhradu za výdavky spojené s výmenou tovaru dostane každý zákazník k výmene poukaz s unikátnym kódom na zľavu 7,5 € na nákup nad 19 € na našom e shope. Kód je možné uplatniť na akýkoľvek tovar v našom e shope.

 

Neviete si rady? Ak potrebujete pomocnú ruku, neváhajte sa na nás obrátiť na e-mailovej adrese info@prodietix.sk alebo na telefónnom čísle 0903 725 300