Došlo k strate internetového pripojenia, skontrolujte prosím Vaše internetové pripojenie, obnovte stránku a skúste vykonať akciu znova.
Pri spracovaní vašej požiadavky došlo k chybe, obnovte prosím stránku a skúste vykonať akciu znova.

Poradenstvo po diéte

Dokončili ste úspešne diétny program Prodietix? Premýšľate nad tým, ako sa stravovať, aby ste sa vyhli jo-jo efektu? Mnoho našich zákazníkov si po absolvovaní diéty často kladie otázky typu: "A čo teraz? Ako si váhu udržať?" Radi Vám poradíme, ako sa po váhovej redukcii stravovať, aby spokojnosť s nadobudnutou váhou pretrvávala.

Ponuka na túto službu zadarmo je len pre zákazníkov, ktorí si zakúpia celý diétny program (naraz alebo po jednotlivých fázach). V ostatných prípadoch ide o službu platenú sumou 15 € v prípade zaslania e-mailom a 20 € v prípade zaslania poštou.

Po váhovej redukcii je nutné byť obzvlášť obozretný, pretože si telo všetko pamätá a návrat do podoby pred diétou pre neho môže byť rovnako jednoduchý, ako pre Vás návrat k zlým stravovacím návykom.

Zákazníkom, ktorí s nami schudli pošleme na vyžiadanie všeobecné odporúčania, ako sa stravovať po skončení diéty, vychádzajúce zo zásad racionálneho jedálnička, tzv. "Výživové poradenstvo v kocke". Ak nám dodáte svoje aktuálne parametre,pripravíme pre Vás energetické nastavenie dňa s množstvom potrebných živín a zašleme Vám inšpiratívny vzorový jedálniček na týždeň.                

Získať zadarmo