Chcete sa znova cítiť skvele vo svojom tele? Máme pre vás zľavu 30% na všetky diétne programy.

Došlo k strate internetového pripojenia, skontrolujte prosím Vaše internetové pripojenie, obnovte stránku a skúste vykonať akciu znova.
Pri spracovaní vašej požiadavky došlo k chybe, obnovte prosím stránku a skúste vykonať akciu znova.

Poradenstvo po diéte

Dokončili ste úspešne diétny program Prodietix? Premýšľate, ako sa stravovať, aby ste sa vyhli jo-jo efektu? Mnoho našich zákazníkov si po absolvovaní diéty často kladie otázky typu: "A čo teraz? Ako si váhu udržať? ". Radi Vám poradíme, ako sa po váhovej redukcii správať, aby spokojnosť s Vašou váhou pretrvávala.

Ponuka na túto službu zadarmo je len pre zákazníkov, ktorí zakúpia celý diétny program (naraz alebo po jednotlivých fázach). V ostatných prípadoch ide o službu platenú sumou 15 € v prípade zaslania emailom a 20 € v prípade zaslania poštou.

Po váhovej redukcii je nutné byť obzvlášť obozretný, pretože Vaše telo si všetko pamätá a návrat do podoby pred diétou pre neho môže byť rovnako jednoduchý, ako pre Vás návrat k zlým stravovacím návykom.

Zákazníkom, ktorí s nami schudli na vyžiadanie odovzdáme všeobecné odporúčania ako sa stravovať po diéte, vychádzajúce zo zásad racionálneho jedálnička, tzv. "Výživové poradenstvo v kocke". Ak nám dodajú svoje aktuálne parametre, vypočítame na ne energetické nastavenie dňa s množstvom živín a zašleme inšpiratívny vzorový jedálny lístok na týždeň.

                                 Mám záujem o výživové poradenstvo po diéte