Užite si týždeň najväčšieho zľavového šialenstva s 20% zľavou na low carb pečivo po zadaní kódu PEKAREN20.

Došlo k strate internetového pripojenia, skontrolujte prosím Vaše internetové pripojenie, obnovte stránku a skúste vykonať akciu znova.
Pri spracovaní vašej požiadavky došlo k chybe, obnovte prosím stránku a skúste vykonať akciu znova.
banner

Ako funguje keto diéta Prodietix

Ak už viete, čo je keto diéta a aký je jeho princíp a jednotlivé fázy , teraz budete presne vedieť, ako funguje koncept Prodietix.
Jedenie proteínových jedál
Spotreba zeleniny
Dodržiavanie pitného režimu
Biochemický stav ketózy
Zníženie tukových zásob
Ako funguje diéta Prodietix

Ako fungujú diétne programy Prodietix

Všetky programy Prodietix fungujú na princípe keto diéty. Ich cieľom je dostať váš organizmus do stavu zvaného ketóza. Je to prirodzený fyziologický stav. Ide o inteligentnú adaptáciu nášho tela v prípade nedostatku sacharidov v strave. Takto naši predkovia prežívali na stravu chudobné zimné obdobia. My však žijeme v hojnosti, ale paradoxne trpíme nadváhou aj podvýživou. Dostávame sa do nekonečného kolobehu hľadania rovnováhy. Chudneme, priberáme, hýbeme sa buď príliš veľa, alebo takmer vôbec. S nájdením rovnováhy a získaním dôvery vo vlastné telo vám však vieme pomôcť.

Diétny program Prodietix je rozdelený do 3. fáz. Všetky sú veľmi dôležité na dosiahnutie tých najlepších výsledkov. V prvej fáze prebiehajú najvýraznejšie zmeny v jedálničku aj na tele. Dochádza k veľmi významnej váhovej redukcii. V druhej fáze začnete pomaly pridávať do svojho jedálnička sacharidy a zdravé tuky. Stabilizujete svoj váhový úbytok. V tretej fáze sa postupne pripravujete na čiastočný návrat k bežnému jedálničku. Táto fáza je zásadná, pretože zabraňuje vzniku jo-jo efektu.

Ako zistíte, ktorý program je pre vás najlepší?

Zadaním niekoľkých základných údajov do našej kalkulačky to zistíte ľahko. Naše diétne programy sú vytvárané na mieru každému zákazníkovi. Je to tak...100 ľudí, 100 chutí, 100 potrieb. S tým počítame. Skúste si to sami vypočítať tiež.

Len niekoľko jednoduchých krokov

  1. V kalkulačke vypočítame odporúčaný program.
  2. Vyberte si vopred pripravený balík alebo si ho upravte podľa svojich chuťových preferencií.
  3. Balík odošleme do dvoch dní.
  4. Tlačený manuál vás prevedie každou fázou a pomôže vám s priebežným meraním a vyhodnocovaním.
  5. Aj po ukončení diéty môžete využiť naše bezplatné poradenstvo .

Mohlo by vás tiež zaujímať...

Máme pre vás niečo navyše. Či už ide o záruku spokojnosti, možnosť výmeny jedál alebo vrátenie peňazí výmenou za váš príbeh o chudnutí...