Došlo k strate internetového pripojenia, skontrolujte prosím Vaše internetové pripojenie, obnovte stránku a skúste vykonať akciu znova.
Pri spracovaní vašej požiadavky došlo k chybe, obnovte prosím stránku a skúste vykonať akciu znova.

Možnosti platby

Možnosti platby

Na nákup v e-shope Prodietix.sk je možné využiť jednu z nižšie uvedených variánt platby za tovar.

Dobierka

Štandardná služba všetkých dopravcov. Spôsob doručenia tovaru, pomocou ktorého platíte doručovateľovi vo chvíli prevzatia zásielky. Poplatok za uhradenie peňazí formou dobierky sa nazýva dobierkové. Cena dobierky - 1 EUR.

Bankovým prevodom

Pokiaľ zvolíte tento typ platby v objednávke, tak Vám po jej odoslaní okamžite zašleme fakturačné údaje (číslo účtu, čiastku a variabilný symbol) do emailu s predmetom "výzva k úhrade". Na základe týchto informácií môžete použiť internetové bankovníctvo, alebo napríklad vložiť peniaze na náš účet v Tatra banke. Po obdržaní platby budeme zásielku okamžite expedovať. Bankový prevod je zdarma.

Online platebnou kartou

Výberom tejto možnosti budete po dokončení objednávky presmerovaní na platobnú bránu, kde môžete zaplatiť online platobnou kartou. Platba je na náš účet pripísaná prakticky okamžite a tak nič nebráni odoslaniu zásielky v najkratšej možnej dobe. Platba kartou je navyše zadarmo.