Došlo k strate internetového pripojenia, skontrolujte prosím Vaše internetové pripojenie, obnovte stránku a skúste vykonať akciu znova.
Pri spracovaní vašej požiadavky došlo k chybe, obnovte prosím stránku a skúste vykonať akciu znova.

Ketodiéta Prodietix

Ako fungujú diétne programy Prodietix

Všetky programy Prodietix fungujú na princípe keto diéty. Ich cieľom je dostať Váš organizmus do stavu zvaného ketóza. Je to prirodzený fyziologický stav. Ide o inteligentnú adaptáciu nášho tela v prípade nedostatku sacharidov v strave. Tak naši predkovia prežívali , na stravu chudobné, zimné obdobia. My však žijeme v hojnosti, ale paradoxne trpíme nadváhou aj podvýživou. Dostávame sa do nekonečného začarovaného kruhu hľadania rovnováhy. Chudneme, priberáme, hýbeme sa buď príliš veľa, alebo takmer vôbec. S nájdením rovnováhy a získaním dôvery vo svoje telo Vám my vieme pomôcť.

Diétne programy Prodietix sú rozdelené do 3 fáz. Všetky sú veľmi dôležité pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov. V prvej fáze prebiehajú najvýraznejšie zmeny v jedálničku aj na tele. Dochádza k veľmi významnej váhovej redukcii. V druhej fáze začnete pomaly pridávať do svojho jedálnička sacharidy a zdravé tuky. Stabilizujete svoj váhový úbytok. V tretej fáze sa postupne pripravujete na čiastočný návrat k bežnému jedálničku. Táto fáza je zásadná, pretože zabraňuje vzniku jo-jo efektu.

Ako zistíte, ktorý program je pre vás ten najlepší? 

Zadaním niekoľkých základných parametrov do našej kalkulačky to zistíte ľahko. Naše diétne programy sú vytvárané na mieru každému zákazníkovi. Vieme, že 100 ľudí, 100 chutí, 100 potrieb. S tým počítame. Vyskúšajte a vyberte si ten správny. 

Vybrať program

K vysnívanej postave zostáva už len pár krokov

1. Pomocou kalkulačky pripravíme najvhodnejší program.

2. Môžete si vybrať buď predpripravený balíček, ale si ho vyskladáte s produktov, ktoré Vám chutia.

3. Balíček doručíme v priebehu dvoch dní.

4. Priložený tlačený Manuál Vás prevedie jednotlivými fázami a pomôže s priebežným meraním a vyhodnocovaním.

5. Po dokončení diéty využite naše poradenstvo zadarmo. Naší výživoví poradcovia sú Vám k dispozícii, samozrejme, pred aj po ukončení diéty.

Mohlo by vás ešte zaujímať

U nás získate vždy niečo naviac. Či už je to garancia spokojnosti, možnosť výmeny jedál alebo vrátenie peňazí výmenou za Váš príbeh o ceste za vysnívanou postavou.

Kvalitné low carb, low fat produkty za ešte výhodnejšiu cenu

Na našej stránke nájdete každý deň desiatky zľavnených produktov v špeciálnych akciách a výpredajoch. A nielen to! Okrem pravidelných akcií pre vás pripravujeme aj špeciálne Prodietix zľavové kódy.

Ako získať ďalší Prodietix zľavový kód?

Zľavové kódy rozdávame verným zákazníkom za ich nákupy, rozosielame ich v newsletteri, alebo ich zverejňujeme na sociálnych sieťach. Zaregistrujte sa aj vy a získajte prístup k špeciálnym akčným ponukám, novinkám a súťažiam, alebo nás sledujte na sociálnych sieťach.

Nakupovať