Došlo k strate internetového pripojenia, skontrolujte prosím Vaše internetové pripojenie, obnovte stránku a skúste vykonať akciu znova.
Pri spracovaní vašej požiadavky došlo k chybe, obnovte prosím stránku a skúste vykonať akciu znova.

Ketodiéta Prodietix

Ako fungujú diétne programy Prodietix

 

Všetky programy Prodietix fungujú na princípe keto diéty. Ich cieľom je dostať váš organizmus do stavu zvaného ketóza. Je to prirodzený fyziologický stav. Ide o inteligentnú adaptáciu nášho tela v prípade nedostatku sacharidov v strave. Tak naši predkovia prežívali chudobné zimné obdobia. My však žijeme v hojnosti a paradoxne trpíme nadváhou a podvýživou. Dostávame sa do nekonečného kolieska hľadania rovnováhy. Chudneme, priberáme, hýbeme sa buď príliš veľa, alebo takmer vôbec. S nájdením rovnováhy a získaním dôvery vo vaše telo vám však vieme pomôcť.

 

Diétne programy Prodietix sú rozdelené do 3 fáz. Všetky sú veľmi dôležité na dosiahnutie tých najlepších výsledkov. V prvej fáze prebiehajú najvýraznejšie zmeny v jedálničku aj na tele. Dochádza k veľmi významnej váhovej redukcii. V druhej fáze začnete pomaly pridávať do svojho jedálnička sacharidy a zdravé tuky. Stabilizujete svoj váhový úbytok. V tretej fáze sa postupne pripravujete na čiastočný návrat k bežnému jedálničku. Táto fáza je zásadná, pretože zabraňuje vzniku jo-jo efektu.

 

Ako zistíte, ktorý program je pre vás najlepší? 

 

Zadaním niekoľkých základných údajov do našej kalkulačky to zistíte ľahko. Naše diétne programy sú vytvárané na mieru každému zákazníkovi. 100 ľudí, 100 chutí, 100 potrieb. S tým počítame. Spočítajte si to tiež. 

 

Chcem to spočítať

 

K vysnívanej postave zostáva len pár krokov

  1. V kalkulačke spočítame odporúčaný program.

  2. Vyberte si buď predpripravený balíček alebo ho upravíte podľa svojich chuťových preferencií.

  3. Balíček doručíme v priebehu dvoch dní.

  4. Priložený tlačený Manuál vás prevedie jednotlivými fázami a pomôže s priebežným meraním a vyhodnocovaním.

  5. Aj po dokončení diéty môžete využívať naše poradenstvo zadarmo alebo vyskúšať náš pokračovací program Prodietix Balance.

 

Mohlo by vás ešte zaujímať.

U nás získate vždy niečo naviac. Či už je to garancia spokojnosti, možnosť výmeny jedál alebo vrátenie peňazí výmenou za váš príbeh o ceste za vysnívanú postavou.