Francúzska keto diéta

Akcia 12.5. - 21.5.! Zľava 25% na všetky diétne programy! Stihnete schudnúť do leta! 

Možnosti dopravy

Doba doručenia v prípade pracovných dní je zvyčajne 48 hodín. V prípade piatkových a víkendových objednávok býva termín doručenia v utorok. Pre objednávky nad 50 EUR je doprava zadarmo.

Slovenská pošta 

V Slovenskej republike najčastejšie využívaný spôsob dopravy menších zásielok a listov. Doručovanie príjemcom prebieha na pobočky, ktorých je viac ako 2 000. Doručujeme zásielky iba na vašu adresu a nie je možné zasielať balíky na poštu. Podľa veľkosti objednávky sa tovar posiela buď v perlinkových obálkach o veľkostiach A4 a A5 alebo v prípade väčších objednávok v papierových krabiciach. Adresáti bývajú upozornení, že svoj tovar majú pripravený na pošte, pomocou papierového oznámenia do schránky. Pri zásielkach typu balík sa zákazník dozvie o uložení zásielky na pošte pomocou sms alebo emailu. Dodanie je vo väčšine prípadov do druhého dňa od vyexpedovania zásielky. Informáciu o vyexpedovaní Vám zašleme do emailu. Na našej infolinke Vám povieme číslo zásielky a stav zásielky si následne môžete sami sledovať na www.posta.sk alebo na telefónnom čísle 0800 122 413. Cena dopravy 4 EUR.

SPS (Slovak Parcel Servis) 

Prepravná spoločnosť SPS je jednou z najrozšírenejších a najobľúbenejších zásielkových spoločností v SR. Ich služby sú rýchle a kvalitné. V deň doručenia zásielky budete oboznámení pomocou SMS o predpokladanom približnom čase doručenia. Väčšinou v rozmedzí dvoch hodín, teda napríklad "14:00 - 16:00". V prípade, že Vám tento termín nevyhovuje, odporúčame sa individuálne dohovoriť s vodičom na kontaktnom telefóne, ktorý tiež nájdete v texte oznamovacej SMS. Štandardný doručovací čas je v rozmedzí 8 - 18 hodín. Ak vás vodič nezastihne na uvedenej adrese, zanechá papierové oznámenie a pokúsi sa o opätovné doručenie následujúci pracovný deň. Na našej infolinke Vám povieme číslo zásielky a stav zásielky môžete následne sami sledovať na http://www.sps-sro.sk/sk/Vitajte-na-SPS.html alebo na telefónnom čísle 16 877. Cena dopravy - 4 EUR.

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom