Došlo k strate internetového pripojenia, skontrolujte prosím Vaše internetové pripojenie, obnovte stránku a skúste vykonať akciu znova.
Pri spracovaní vašej požiadavky došlo k chybe, obnovte prosím stránku a skúste vykonať akciu znova.

Doprava

Možnosti dopravy

Doba odoslania v prípade pracovných dní je zvyčajne 48 hodín. V prípade piatkových a víkendových objednávok býva termín doručenia v utorok. Pre objednávky nad 50 EUR je doprava zadarmo u Zásilkovne a DHL.

 

Zásilkovna

Cena dopravy je 3,95 €. Na Zásilkovňu sa vzťahuje doprava zadarmo nad 50 €.

 

DHL KURIÉR

Prepravná spoločnosť DHL je jednou z najrozšírenejších a najobľúbenejších zásielkových spoločností v SR. Ich služby sú rýchle a kvalitné. V deň doručenia zásielky budete oboznámení pomocou sms o predpokladanom približnom čase doručenia. Väčšinou v rozmedzí dvoch hodín, teda napríklad „14:00 – 16:00“. V prípade, že pre vás tento termín nie je vyhovujúci, tak odporúčame sa individuálne dohovoriť s vodičom na kontaktnom telefóne, ktorý tiež nájdete v texte oznamovacej sms. Štandardný doručovací čas je v rozmedzí 8 – 18 hodín. Cena dopravy 3,95 . Na DHL sa vzťahuje doprava zadarmo nad 50 .

 

DPD

 

V rámci Slovenka je možné príjemcom termín doručenia aj miesto prispôsobiť v aplikácii DPD Kuriér. V prípade všetkých balíčkov v rámci Slovenska príde príjemcovi upozornenie vo forme sms či e-mailu, kedy kuriér zásielku doručí na hodinu presne. Cena dopravy je 3,95 . Na DPD sa nevzťahuje doprava zadarmo nad 50 .