Došlo k strate internetového pripojenia, skontrolujte prosím Vaše internetové pripojenie, obnovte stránku a skúste vykonať akciu znova.
Pri spracovaní vašej požiadavky došlo k chybe, obnovte prosím stránku a skúste vykonať akciu znova.

Ako schudnúť s Prodietix

Keďže vieme, že nákupom našich produktov to nekončí, spísali sme pre vás všetky dôležité odporúčania, návody a recepty. V skratke...pripravili sme pre vás manuál k našim diétnym programom. Na 44 stranách nájdete všetky potrebné informácie, ktoré potrebujete vedieť o proteínovej diéte Prodietix. A nielen to! Môžete sa inšpirovať aj niekoľkými skvelými receptami a motivovať tabuľkou vašich pokrokov. Čo všetko vlastne v manuáli nájdete?

O proteínovej diéte

V tejto kapitole sa dozviete všeobecné informácie o proteínovej diéte, čo je to ketóza, čo sú proteínové jedlá, ako keto diéta prebieha a mnoho ďalšieho. Dodržiavanie diétnych pravidiel je oveľa jednoduchšie, ak rozumiete tomu, na akom princípe ketogénna diéta funguje. Odporúčame dôkladné preštudovanie tejto kapitoly.

Pravidlá proteínovej diéty

Tu sa zoznámite s tromi základnými podmienkami proteínovej diéty, nájdete zoznam povolenej zeleniny a tipy, ako si ju pripraviť. V neposlednom rade sa dozviete, aké suroviny sú vhodné na prípravu iných jedál. Ak premýšľate napríklad nad nákupným zoznamom, pomôže vám práve táto kapitola.

Tipy

Tu nájdete informácie, kedy je najvhodnejšie s diétou začať, aká je hranica maximálneho množstvamanual-nahled-sk.jpg (587 KB) konzumovaných sacharidov, ako si najlepšie ochutiť jedlá, alebo ako si diétu spestriť. Zároveň sa v tejto kapitole dozviete, ako často a prečo je vhodné sa vážiť a merať. Ďalej tu nájdete tipy našich výživových poradcov, ktoré Vám pomôžu sa ľahšie zorientovať.

Vaše pokroky

Tabuľka Vám umožní priebežne zaznamenávať Vaše chudnutie, monitorovať zmeny nielen v kilogramoch, ale aj v centimetroch. Môže poslúžiť ako veľmi dôležitá pomôcka pri konzultáciách s našimi online poradcami. Sledovanie vlastných čiastkových pokrokov je tou najlepšou motiváciou v priebehu diétneho programu.

Otázky

Máte veľa otázok týkajúcich sa diéty? Počas troch rokov sme starostlivo zbierali otázky našich zákazníkov. Teraz Vám na stranách nášho manuálu predkladáme tie najčastejšie. Sú tu pre Vás pripravené desiatky odpovedí našich certifikovaných výživových poradcov. Otázky sú štruktúrované heslovite a usporiadané v abecednom poradí. Zorientujete sa v nich veľmi rýchlo. Vďaka tomu sa vyvarujete diétnych chýb a priebeh diéty bude ešte komfortnejší.

Recepty

Neviete, ako si diétu spestriť a spríjemniť? Inšpirujte sa receptami uvedenými v poslednej kapitole manuálu. Vybrali sme pre najobľúbenejšie recepty našich zákazníkov. Ide o recepty pre prvú, druhú i tretiu fázu diéty. Nájdete tu tie najnáročnejšie, ktoré vám pomôžu obohatiť diétu čo najlepšie, až po tie najrýchlejšie a najpraktickejšie. Posledné stránky Vás presvedčia, že proteínová diéta môže byť chutná aj zábavná. 

Návody na prípravu jedál značky Prodietix

Vďaka tejto kapitole budete mať vždy po ruke všetky návody na prípravu proteínových jedál značky Prodietix.

A toto je jeden z našich darčekov, ktorý Vás podporí na ceste za vysnívanou postavou. Naším cieľom je, aby pre bolo obdobie diéty čo možno najpríjemnejšie. Preto Vám v rámci každej objednávky zasielame manuál. Máme pre vás aj elektronickú formu manuálu vo formáte PDF. Po kliknutí na tlačidlo nižšie si ho môžete zobraziť:

Zobraziť / stiahnuť