Užite si týždeň najväčšieho zľavového šialenstva s 20% zľavou na low carb pečivo po zadaní kódu PEKAREN20.

Došlo k strate internetového pripojenia, skontrolujte prosím Vaše internetové pripojenie, obnovte stránku a skúste vykonať akciu znova.
Pri spracovaní vašej požiadavky došlo k chybe, obnovte prosím stránku a skúste vykonať akciu znova.

Čo sa stane po diéte

Čo sa deje po skončení keto diéty? 

Podarilo sa vám vďaka keto diéte zhodiť nadbytočné kilá. Konečne sa cítite dobre, sebavedome? Teraz však prichádza na rad otázka, čo ďalej? Naším cieľom nie je len to, aby ste schudli. Naším cieľom je to, aby ste sa vo svojom tele cítili dobre, aby ste sa mohli venovať činnostiam, v ktorých vám nadváha predtým bránila. A v neposlednom rade nám ide o to, aby ste v zdravom stravovaní našli zaľúbenie, aby sa pre vás kvalitné jedlo stalo zábavou a nástrojom, ktorý zvýši kvalitu vášho života.

Diétou to nekončí a chceli by sme byť vašimi pomocníkmi a radcami aj po skončení diéty, previesť Vás aj týmto obdobím. Ponúkame zrozumiteľné vysvetlenie toho, ako by podietna, a vlastne celoživotná etapa stravovania aj zmeny životného štýlu mala vyzerať.

Poradenstvo po diéte

Mohlo by vás ešte zaujímať

U nás máte ešte niečo navyše. Či už je to garancia spokojnosti, možnosť výmeny jedál alebo skúsenosti našich zákazníkov...

Garancia spokojnosti

Výmena jedál

Referencie zákazníkov

Kvalitné low carb, low fat produkty za ešte výhodnejšiu cenu

Na našej stránke nájdete každý deň desiatky zľavnených produktov v špeciálnych akciách a výpredajoch. A nielen to! Okrem pravidelných akcií pre vás pripravujeme aj špeciálne Prodietix zľavové kódy.

Ako získať ďalší Prodietix zľavový kód?

Zľavové kódy rozdávame verným zákazníkom za ich nákupy, rozosielame ich v newsletteri, alebo ich zverejňujeme na sociálnych sieťach. Zaregistrujte sa aj vy a získajte prístup k špeciálnym akčným ponukám, novinkám a súťažiam, alebo nás sledujte na sociálnych sieťach.

Nakupovať