Štartujeme TOTÁLNY VÝPREDAJ!!! Nepremárnite šancu a zásobte sa skvelými dobrotami s 30-80% zľavou! Akcia platí do vypredania zásob.

Došlo k strate internetového pripojenia, skontrolujte prosím Vaše internetové pripojenie, obnovte stránku a skúste vykonať akciu znova.
Pri spracovaní vašej požiadavky došlo k chybe, obnovte prosím stránku a skúste vykonať akciu znova.

Čo sa stane po diéte

Čo sa deje po skončení keto diéty? 

Podarilo sa vám vďaka keto diéte zhodiť nadbytočné kilá. Konečne sa cítite dobre, sebavedome? Teraz však prichádza na rad otázka, čo ďalej? Naším cieľom nie je len to, aby ste schudli. Naším cieľom je to, aby ste sa vo svojom tele cítili dobre, aby ste sa mohli venovať činnostiam, v ktorých vám nadváha predtým bránila. A v neposlednom rade nám ide o to, aby ste v zdravom stravovaní našli zaľúbenie, aby sa pre vás kvalitné jedlo stalo zábavou a nástrojom, ktorý zvýši kvalitu vášho života.

Diétou to nekončí a chceli by sme byť vašimi pomocníkmi a radcami aj po skončení diéty, previesť Vás aj týmto obdobím. Ponúkame zrozumiteľné vysvetlenie toho, ako by podietna, a vlastne celoživotná etapa stravovania aj zmeny životného štýlu mala vyzerať.

Zatiaľ sa len pozeráte a rozhodujete sa?

Stačí len začať

1. Kalkulačka vám pomôže pri výpočte a stanovení najvhodnejšieho programu.

2. Vyberiete si buď predpripravený balíček, alebo si objednáte to, čo vám chutí.

3. Balíček k vám dorazí v priebehu 2 dní.

4. Priložený vytlačený Manuál vás prevedie jednotlivými fázami a pomôže s priebežným meraním a vyhodnocovaním.

5. Po skončení diéty využite poradenstvo zadarmo a neváhajte nás kontaktovať.

Poradenstvo po diéte

Mohlo by vás ešte zaujímať

U nás máte ešte niečo naviac. Či už je to garancia spokojnosti, možnosť výmeny jedál, alebo vrátenie peňazí výmenou za váš príbeh o chutnutí.

Garancia spokojnosti

Výmena jedál

Príbehy