Štartujeme TOTÁLNY VÝPREDAJ!!! Nepremárnite šancu a zásobte sa skvelými dobrotami s 30-80% zľavou! Akcia platí do vypredania zásob.

Došlo k strate internetového pripojenia, skontrolujte prosím Vaše internetové pripojenie, obnovte stránku a skúste vykonať akciu znova.
Pri spracovaní vašej požiadavky došlo k chybe, obnovte prosím stránku a skúste vykonať akciu znova.

Ester S.

16. 2. 2022

Ester, mamička na rodičovskej dovolenke.

 

Celý život som držala rôzne diéty, vyskúšala nespočetné množstvo rôznych jedálničkov na mieru a nikdy to nebolo úplne ono. Som pomerne aktívna. Mám malého syna, veľmi ma baví fotenie, testovanie rôznych produktov a Instagram. Skĺbiť starostlivosť o domácnosť, rodinu a koníčky je často celkom výzva, preto som odsunula starostlivosť o seba až na 2. koľaj. Lenže to začalo byť neúnosné. Necítila som sa vo svojom tele dobre. Chcela som sa viac páčiť, mať viac energie a lepšiu náladu. Kým som začala so stravovacím programom Prodietix, jedla som veľmi nezdravo. Dôležité pre mňa bolo sa najesť rýchlo a neriešiť čas, preto som to často riešila rôznymi fast foodmi, sladkosťami a navyše som sa prejedala. Jedného dňa som povedala DOSŤ a zaobstarala diétu Prodietix, konkrétne program "M" na 9 týždňov. Výsledky boli vidieť už po 1. týždni diéty. Teraz som spokojná. Cítim sa o dosť lepšie, mám väčšie sebavedomie, stále dobrú náladu a rozhodne sa viac usmievam. Naučila som sa jesť pravidelne. To určite po skončení diéty zachovám. Tiež mi veľmi vyhovovalo, že som nemusela veľmi riešiť prípravu jedál. Vytvorila som si závislosť na tyčinke s oblátkou a na chipsoch. Som na seba pyšná, že som zvládla aj Vianoce a vďaka veľmi chutným Prodietix jedlám zvládla všetky nástrahy. Všetkým, čo s chudnutím s Prodietix začínate, alebo o ňom uvažujete, by som rada odkázala: Nevzdávajte sa, aj keď na začiatku šliapnete vedľa, nič sa nedeje. Hlavne pokračujte ďalej. Na konci diéty vás totiž čaká tá najsladšia odmena – vaše krajšie a lepšie ja, viac sebavedomia a hlavne dobrý pocit z toho, že ste to konečne dokázali.