Francúzska keto diéta

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a vyhrajte hodnotné ceny, plus pre Vás máme všetky diétne programy so zľavou 30%!

proteínová keto diéta na 15 dní

proteínová keto diéta na 15 dní

 • -30%

Diétny program "L" na 15 dní (75 porcí) je určený predovšetkým pre ženy a mužov s väčšou telesnou konštitúciou.  Je možné zakúpiť jednotlivé fázy diétneho programu, alebo celú diétu za zvýhodnenú cenu.

Program má celkovú dĺžku 15 dní a je rovnomerne rozložený do troch fáz (5 dní + 5 dní + 5 dní). Prvá fáza nesie názov "váhová redukcia", uvádza do stavu ketózy a zaistí najväčší úbytok kilogramov. Druhá a tretia fáza, ktoré sa volajú "stabilizácia" a "fixácia", majú funkciu postupnému návratu k bežnému jedálničku a prevenciu jo-jo efektu.

Zákazník je 6-krát denne proteínové alebo "normálne" jedlo. Prvá fáza obsahuje 6 proteínových jedál na deň, druhá fáza 5 jedál a tretia 4 jedlá na deň. Celkový počet jedál je 75 porcií proteínových jedál (30 porcií + 25 porcií + 20 porcií). V druhej fázy je nahradené jedno proteínové jedlo jedlom "normálnym". Vo fázy tretej sú nahradené jedla dve.

Proteínové jedlá obsahujú pre správne fungovanie organizmu potrebné vitamíny a minerály. Nie je nutné užívať ďalšie suplementy a doplnky stravy. Príprava je nenáročná a rýchla. Neobsahujú prídavné príchute, zákazník si vystačí vo väčšine prípadov iba so shakerom, prípadne mikrovlnnou rúrou. Pre správny efekt PRODIETIX diét je nutné dodržanie troch podmienok PRODIETIX proteínovej diéty, teda správneho pitného režimu, konzumácia povolenej zeleniny a pravidelnosť v jedle.
Viac o "normálnych" jedlách, povolenej zelenine pre jednotlivé fázy a ďalších podrobnostiach PRODIETIX proteínovej diéty nájdete v sekcii "O proteínovej diéte"

Diéta "L" na 15 dní (75 porcií)

  • na 5 dní
  • 30 porcií
  1. fáza
  • Doprava zadarmo
  62,42 € Zostaviť
  • na 5 dní
  • 25 porcií
  2. fáza
  • Doprava zadarmo
  52,01 € Zostaviť
  • na 5 dní
  • 20 porcií
  41,61 € Zostaviť
Celý balíček
Zostaviť 164,25 € 114,98 €

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a súťažte o ceny v súhrnnej hodnote 4000 €!

Chcete vedieť viac? Pozrite sa na pravidlá súťaže.

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom